Hotel Sante w Warszawie otwarty  

Udostępnij artykuł

Na warszawskiej Pradze, przy Uzdrowisku Miejskim Studio Sante, do dyspozycji gości został oddany czterogwiazdkowy Hotel Sante. Oferuje m.in. 52 pokoje, zaplecze konferencyjne oraz restaurację.

Hotel Sante Warszwa
Hotel Sante Warszwa

W Hotelu Sante znajdują się pokoje standard typu KING lub TWIN, pokoje superior typu KING oraz apartamenty na dłuższe pobyty lub wynajem w celu organizacji prywatnego eventu. W każdym pokoju dostępny jest darmowy internet, a także 55-calowy telewizor, na którym gość może zamówić oferowane przez hotelu usługi. Pokoje dostosowane są do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Do dyspozycji gości są także dwie sale konferencyjne, restauracja pod wodzą Patryka Rejmisia serwująca dania kuchni europejskiej i azjatyckiej, a także zaplecze spa & wellness w Uzdrowisku, na które składają się gabinety, sauny i baseny. Jak podkreśla obiekt na swojej stornie www, goście mają okazję skorzystać z regeneracyjnych właściwości wodoru, który zyskuje coraz większą popularność w branży SPA i zobaczyć pierwsze na świecie animacje holograficzne podczas seansów saunowych.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 06.04.2023
Aktualizacja: 06.04.2023