Hotel Traugutta3 oficjalnie otwarty

Udostępnij artykuł
Pod koniec grudnia 2018 roku odbyło się spotkanie prasowe połączone z prezentacją nowego, butikowego Hotelu Traugutta3 i Restauracji Regiment w Białymstoku. Gości powitała dyrektor Anna Narel, współwłaścicielka firmy HASS odpowiedzialnej za inwestycję.

Dyrektor podkreśliła, że otwarcie nowego obiektu to konsekwencja trzech czynników: naturalny rozwój firmy, odpowiedź na zapotrzebowanie gości na hotel o wyższym standardzie oraz stworzenie miejsca, dającego rozwój pracownikom firmy.

Czterogwiazdkowy Hotel Tragutta3 oferuje 23 pokoje w siedmiu kategoriach, Restaurację Regiment oraz nowocześnie wyposażone i eleganckie sale bankietowo-konferencyjne, z dostępem do światła dziennego, o łącznej powierzchni ponad 450 mkw.

Willa przy ul. Traugutta 3 jest ostatnią, obok pobliskiej plebanii kościoła pozostałością po istniejących tu przed laty carskich koszarach, która zachowała swoją oryginalną formę i dzięki staraniom firmy HASS otrzymała drugie życie. W 1994 budynek wpisany został do rejestru zabytków, jako dobro kultury ze względu na swoje znaczenie historyczne.

Firma HASS działa na rynku od 1996 roku, w swojej działalności prowadzi sklep stacjonarny oraz internetowy Meblownia, Hotel Podlasie oraz Restaurację Lipcowy Ogród.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 07.01.2019
Aktualizacja: 07.01.2019