Hyatt Place Kraków laureatem prestiżowej nagrody

Udostępnij artykuł

Czterogwiazdkowy Hyatt Place Kraków, zarządzany od niedawna przez Grupę Dobry Hotel, został wyróżniony prestiżową nagrodą Gold Winner 2023 w kategorii Urban Design & Architecture Design Awards. Według jury międzynarodowego konkursu, Hyatt Place Kraków to jeden z dwóch najpiękniejszych budynków w całej Polsce w tej niezwykle konkurencyjnej kategorii.

Hyatt Place Krakow

Inwestorem obiektu jest konsorcjum Core Development, Wirth Group i Weyhouse Hospitality, a za wyjątkowy projekt hotelu odpowiada pracownia architektoniczna STANDart. Hyatt Place Kraków posiada łącznie osiem kondygnacji, z których sześć w całości przeznaczone zostały na funkcję noclegową, obejmującą 216 komfortowych i przestronnych pokoi oraz apartamentów. Na kondygnacji podziemnej znajduje się z kolei garaż, rowerownia, sale fitness czy kuchnia. Obiekt dysponuje także 147 m kw. powierzchni konferencyjnych i eventowych, oferując możliwość zorganizowania szkolenia, spotkania firmowego czy uroczystości rodzinnej, jak również restauracją, lobby barem i patio.

– Jesteśmy zaszczyceni, że jako Grupa Dobry Hotel możemy zarządzać obiektami, które dzięki swoim atutom wygrywają tak ważne, międzynarodowe konkursy branżowe. Wpływa to nie tylko na jeszcze większą dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług, ale również na fakt, że dzięki takim wyróżnieniom nasze obiekty stają się coraz bardziej rozpoznawalne zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych gości, którzy decydują się spędzić swój pobyt właśnie w obiektach Dobrego Hotelu, co daje nam ogromną satysfakcjęmówi Daniel Łukaszewicz, dyrektor zarządzający Grupy Dobry Hotel.

O konkursie

Urban Design & Architecture Design Awards jest jedną z najważniejszych nagród w branży architektonicznej na świecie, przyznawaną przez organizację Architecture Press Release. Zgłoszenia obiektów zostały ocenione przez 13 ekspertów, którzy skoncentrowali się na wysokiej jakości projektu, oryginalności, innowacyjności oraz rozwiązaniach zgodnych z koncepcją zrównoważonego rozwoju. Drugim polskim laureatem nagrody została również inwestycja krakowska – budynek mieszkalny River Line, zlokalizowany na Woli Justowskiej.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Grupa Dobry Hotel

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 30.03.2023
Aktualizacja: 30.03.2023