I LUVA IT – rozsmakuj się w menu!

Spotkaj się z nami już 24 września w Sheraton Warsaw Hotel!
XVI Food Business Forum 2018 to wyśmienita okazja do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą przeznaczoną dla hoteli i restauracji. Dowiedz się, co wyróżnia nasze karty menu, jak ciekawie połączyliśmy elegancję z wygodą? Daj się zaskoczyć innowacyjnym rozwiązaniem, które zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Produkty LUVA Handmade Menu łączą w sobie nowoczesność i ponadczasową klasykę. Stawiając na perfekcję, wciąż wzbogacamy wachlarz produktów.

Nowatorskie rozwiązania stosowane w teczkach menu to mocowanie kart na estetyczne gumki z możliwością modyfikacji poprzez ich dodatkowe przytwierdzenie na listwie z tworzywa sztucznego lub zatrzaskach. Proponujemy również wiele modeli etui na rachunek, wśród nich szczególnie wyróżnia się pudełko na rachunek posiadające magnetyczne zapięcie oraz miejsce na kartę kredytową i paragon.

Kolekcję hotelową cechują lekkie i ciekawe produkty, które podkreślą wystrój każdego pokoju. Notes hotelowy i pudełko na chusteczki stworzą idealny zestaw do najbardziej wyrafinowanych wnętrz. Jego dopełnieniem będzie teczka hotelowa, którą cechuje plastikowa lista do wsuwania hotelowych informacji oraz kieszenie na biuletyny i wizytówki hotelu. Idealne zespolenie szyku i oryginalności tym bardziej, że cała kolekcja wykonana jest ze skóry Spectro, jest gustowna i proekologiczna.

Nasze produkty są gwarancją satysfakcji zarówno gości hotelu, jak i restauracji. Chętnie doradzimy Ci najlepsze rozwiązania podkreślające wnętrze Twojego lokalu. Zaskoczymy Cię wyszywanym komputerowo ciekawym wzorem na okładce bądź kontrastowym kolorem obszycia. Dla ożywienia designu zaproponujemy kolorowe okucia z metalu lub wypełnienie teczki sprężystą pianką. Zobacz, co mamy do zaoferowania. Zainspiruj nas również swoimi pomysłami!

WWW.LUVA.MENU

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.