IBB: w ciągu dwóch lat ruszy hotel w Gdańsku

Udostępnij artykuł

Hotel powstanie w centrum Starego Miasta przy ulicy Długi Targ w trzech przebudowanych kamienicach. Do dyspozycji gości oddanych zostanie 85 pokoi i apartamentów, restauracja na około 50 osób, sala bankietowa i ekskluzywny fitness klub. Powierzchnia całkowita hotelu wyniesie 4,6 tys. metrów kwadratowych. Obecnie trwają prace budowlane, które nadzorują przedstawiciele hiszpańskiej sieci.

Aktualnie sieć IBB Hotels zarządza w Polsce hotelami Lublinianka w Lublinie oraz Andersia w Poznaniu. – Kontynuujemy plan dalszego inwestowania w sprzęty, meble i wyposażenie w naszych hotelach – powiedział portalowi Horecanet.pl Angel Llull, dyrektor sieci IBB Hotels.

Z początkiem czerwca 2010 roku w poznańskim IBB Andersia ruszył kompleks Harmonia Spa, który powstał z połączenia oferty Harmonia Wellness Club & Pool z wachlarzem nowych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Ponadto na początku 2010 r. sieć uruchomiła program lojalnościowy dla gości indywidualnych.

Grupa IBB Hotels została założona w 1992 roku przez Damiana Llulla poprzez zakup 20 apartamentów w rejonie zatoki na hiszpańskiej Minorce – dotychczasowej siedzibie firmy. Większościowym udziałowcem IBB (70 proc.) jest Von der Heyden Group.

Opublikowano: 22.06.2010
Aktualizacja: 22.06.2010