Ibis budget Szczecin kończy działalność

Udostępnij artykuł

Hotel ibis budget Szczecin zakończył swoją działalność operacyjną w związku z przekazaniem przez Orbis nieruchomości nowemu właścicielowi. Transakcja sprzedaży wpisuje się w strategię mającą na celu zwiększenie efektywności działalności hotelowej w kluczowych lokalizacjach regionu Europy Wschodniej.

ibis budget Szczecin
ibis budget Szczecin

Zgodnie ze strategią rozwoju Orbis planuje w tym roku otwarcie nowej inwestycji własnej w historycznej części Szczecina. Hotelu ibis Styles Szczecin Stare Miasto (161 pokoi), w którym znajdzie się restauracja Winestone, WineBar, sale konferencyjne, strefa fitness, a także parking podziemny. W Szczecinie znajdują się również dwa hotele będące własnością Orbisu i działające pod markami Accoru: ibis i Novotel Szczecin Centrum.

Pracownicy ibis budget Szczecin

Priorytetem spółki pozostaje wsparcie Pracowników i ochrona miejsc pracy, dlatego wszyscy Pracownicy hotelu otrzymali propozycję pracy w innych obiektach Grupy Orbis w Szczecinie. Mogąc być docelowo zatrudnionymi w nowo powstającym hotelu ibis Styles na szczecińskim Podzamczu.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

O Grupie Orbis

Orbis to największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe z ponad 70 hotelami. W sześciu krajach regionu: w Czechach, na Litwie, w Polsce, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Hotele działają pod markami należącymi do Grupy Accor tj.: Sofitel, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles, a także ibis budget. Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorInvest, inwestor, właściciel i operator hotelowy z pozycją lidera w Europie.

Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorInvest, inwestor, właściciel i operator hotelowy z pozycją lidera w Europie.

Źródło: Orbis

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 01.02.2022
Aktualizacja: 11.01.2023