Jak przetrwać, czyli wsparcie w kryzysie – LIVE z Pawłem Światczyńskim i Maciejem Żakowskim

Już w najbliższą środę o godz. 19:45 na profilu Facebook Nowości Gastronomicznych odbędzie się rozmowa na żywo z udziałem Pawła Światczyńskiego CEO Restaurant Week i Macieja Żakowskiego, współwłaściciela ORZO People Music Nature. Dyskusję poprowadzi Milena Kaszuba-Janus, redaktor naczelna czasopisma Nowości Gastronomiczne oraz naszego portalu Horecanet.pl. Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału i zadawania pytań przed oraz w trakcie naszej transmisji.

Miło nam poinformować, że w najbliższy czwartek odbędzie się kolejna rozmowa na żywo, realizowana za pośrednictwem profili facebookowych naszych czasopism: Nowości Gastronomiczne, Świat Hoteli, Sweets & Coffee. Do dyskusji zapraszać będziemy wybitnych ekspertów i praktyków oraz uznanych przedstawicieli sektora HoReCa. Nie zabraknie miejsca i prezentacji zainteresowanych dostawców produktów i usług.

W czasie rozmowy z Pawłem Światczyńskim i Maciejem Żakowskim poruszymy kwestie związane m.in. z:
– obecnym kryzysem, rozwiązaniami i bieżącą sytuacją w branży;
– akcją Delivery Week i przyszłością festiwali restauracyjnych;
– działaniami promocyjnych i marketingowymi w trakcie i po pandemii.

Podczas spotkania online widzowie i słuchacze będą mogli zadawać w komentarzach pytania, na które wraz z naszym gościem postaramy się możliwie wyczerpująco odpowiedzieć. Zachęcamy również do nadsyłania pytań i propozycji wątków dyskusji wcześniej na adres biuro@brogb2b.pl. Prosimy o wpis w temacie Pytanie do Live’a Nowości Gastronomicznych.”

NASZ PROFIL FACEBOOK
>> prosimy kliknąć, aby zacząć obserwować <<

Paweł Światczyński to pomysłodawca, współzałożyciel i lider festiwali Restaurant Week, Fine Dining Week i World Class Cocktail Festival oraz Delivery Week. Wychowany w kopenhaskich restauracjach za cel postawił sobie rozpromowanie sceny restauracyjnej w Polsce. Przez pięć lat działalności w jego festiwalach wzięło udziały setki tysięcy, a Restaurant Week urósł do rangi najpopularniejszego festiwalu restauracyjnego na świecie. Laureat konkursu “Kreatywni w biznesie” magazynu BRIEF.

Maciej Żakowski jest właścicielem agencji Planoia oraz współtwórcą Restaurant Week Polska, Fine Dining Week i World Class Cocktail Festival, a także współwaścicielem ORZO People Music Nature i organizator Plonoteki. Został nagrodzony przez Departament Stanu USA tytułem „Young Transatlantic Innovation Leader 2017-2018” .

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.