Jak przetrwać, czyli wsparcie w kryzysie – zapis LIVE z Pawłem Światczyńskim i Maciejem Żakowskim

Udostępnij artykuł
W środę, 13 maja o godz. 19:45 na profilu Facebook Nowości Gastronomicznych odbyła się rozmowa na żywo z udziałem Pawła Światczyńskiego CEO Restaurant Week i Maćka Żakowskiego współwłaściciela ORZO People Music Nature. Dyskusję poprowadziła Milena Kaszuba-Janus, redaktor naczelna czasopisma Nowości Gastronomiczne oraz naszego portalu Horecanet.pl. Zapraszamy serdecznie do wysłuchania rozmowy.

W tracie relacji poruszyliśmy tematy związane z przyszłością festiwali sztuki restauracyjnej oraz nową formułą Delivery Week, o zmianach nawyków gości po epidemii, nowej formule ORZO 2.0 oraz o tym, jakie wnioski wyciągnie branża na przyszłość. Paweł Światczyński i Maciej Żakowski opowiedzieli również o zmianach na rynku delivery i ocenili wsparcie rządowe dla gastronomii.

Już dziś zapraszamy na kolejny LIVE, który odbędzie się w najbliższą środę, 20 maja o godz. 19:45 na profilu Facebook Nowości Gastronomicznych. Gośćmi Mileny Kaszuby-Janus będą: Marcin Szworak i Przemysłąw Tymczyszyn, współwłaściciele sieci Makarun Spaghetti & Salad.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.05.2020
Aktualizacja: 22.05.2020