KFC i Doriano w Galerii Victoria

Udostępnij artykuł

KFC oraz Doriano otworzą swoje punkty w strefie restauracyjnej zlokalizowanej na pierwszym piętrze Galerii Victoria. Restauracje zajmą odpowiednio 110 mkw. oraz około 55 mkw. Wśród najemców gastronomicznych tego centrum są także: kawiarnia połączona z pijalnią czekolady Van Hellder Choco Cafe, restauracja Subway oraz bar z kuchnią śródziemnomorską Marhaba.

Budowa centrum handlowego rozpoczęła się w lutym 2009 roku, a ceremonia jego otwarcia odbędzie się 16 października 2010 roku. Galeria Victoria powstaje na 10-hektarowej działce położonej na skrzyżowaniu ulic 1 Maja oraz Skarżyskiej w centrum Wałbrzycha, przy drodze wojewódzkiej nr 367 do Jeleniej Góry oraz w sąsiedztwie drogi krajowej nr 35, wiodącej do przejścia granicznego z Czechami w Golińsku.

Będzie to pierwszy nowoczesny kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowym w Wałbrzychu i regionie, z towarzyszącą funkcją hotelową i mieszkaniową. Będzie to także pierwsze w mieście centrum handlowe posiadające wieloekranowe kino (Cinema City), liczne restauracje i kawiarnie oraz oferujące klientom dostęp do znanych polskich i międzynarodowych marek. W dwupoziomowym kompleksie handlowym znajdzie się hipermarket, około 180 sklepów ze znanymi markami odzieżowymi, sklep ze sprzętem elektronicznym Media Expert oraz liczne punkty usługowe. Za doradztwo podczas procesu inwestycyjnego oraz za wynajem centrum odpowiada firma CB Richard Ellis.
 

Opublikowano: 23.06.2010
Aktualizacja: 23.06.2010