Lody Koral Ekipa powracają w nowej odsłonie

Udostępnij artykuł

Znane lody wracają w dwóch nowych smakach: lody sorbetowe jabłkowe i pomarańczowe w polewie o smaku gumy balonowej ze strzelającym cukrem.

Lody Koral-Ekipa to według Centrum Monitorowania Rynku lider rankingu najpopularniejszych lodów sezonu 2021. Zajmują blisko 50 proc. sprzedaży w sklepach do 300mkw. Według tych samych badań Koral został liderem sprzedaży lodów na patyku. Dane samej marki również potwierdzają fenomen lodów Ekipa, które stały się najlepiej sprzedającą się nowością w 40 letniej historii firmy – wyprzedzając o ponad 300 proc. pozostałe nowości i pokonały trudną barierę pogodową na początku sezonu i wydłużyły sezon po zakończeniu wakacji.

Lodów Ekipa nie mogło zabraknąć w sezonie 2022, bo czekają na nie fani w całej Polsce. Stały się bardzo popularne już od samego początku uruchomienia sprzedaży – w marcu i kwietniu, kiedy było jeszcze dosyć zimno, ale ich sprzedaż paradoksalnie wciąż rosła niezależnie od prognoz pogodowych. Dlatego w tym roku już na początku sezonu oferujemy naszym konsumentom powrót kultowych Lodów Koral-Ekipa w dwóch, nowych, sorbetowych smakach: jabłko i pomarańcza niezmiennie z ulubioną polewą o smaku gumy balonowej i strzelającym cukrem – dla tegorocznych smaków będzie ona tym razem w kolorze ciemno turkusowym. Ostatni rok oprócz mierzenia się z kolejną falą pandemii upłynął również pod presją sprostania ogromnemu popytowi na lody Koral-Ekipa. W tym roku jesteśmy jeszcze lepiej przygotowani na podobne, a nawet większe zainteresowanie – mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu Koral. 

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec – kwiecień 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 26.04.2022
Aktualizacja: 28.04.2022