Łukasz Rudzki szefem kuchni Arche Nałęczów Sanatorium Milicyjne

Udostępnij artykuł

Współpracę z Grupą Arche Łukasz Rudzki rozpoczął otwierając Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim. Teraz dołączył do zespołu nowej inwestycji w Nałęczowie.

Łukasz Rudzki - Arche Nałęczów - Sanatorium Milicyjne

Cieszę się z możliwości otwarcia kolejnego hotelu Grupy Arche oraz przestrzeni konferencyjnych jakie będziemy posiadać w Nałęczowie. Jest to dla mnie niezwykła okazja, aby wnieść swoje doświadczenie i kreatywność do tego nowego projektu. Jestem podekscytowany perspektywą współpracy z lokalnymi dostawcami i wykorzystania sezonowych składników, aby tworzyć dania odzwierciedlające bogactwo i autentyczność kuchni tego regionu. Chciałbym również eksperymentować z tradycyjnymi recepturami, przekształcając je w nowoczesne kompozycje. Jestem pełen entuzjazmu z powodu możliwości organizacji eventów dla dużych grup konferencyjnych. Nasza przestrzeń eventowa pozwoli nam nie tylko na dostarczenie wyjątkowych doświadczeń kulinarnej podróży, ale także na zorganizowanie imponujących wydarzeń biznesowych i spotkań integracyjnych – mówi Łukasz Rudzki, Szef Kuchni Arche Nałęczów Sanatorium Milicyjne.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Ogromnie się cieszę na kolejną już czwartą naszą współpracę i trzecią w ramach Grupy Arche – powiedział Artur Trukawiński, dyrektor Hotelu Arche Nałęczów Sanatorium Milicyjne. – Talent Łukasza i pasja doskonale wpisują się w naszą wizję dostarczania gościom niezapomnianych doświadczeń kulinarnej podróży.  Łukasz nie tylko świetnie gotuje, ale przede wszystkim rozwija swój zespół. Doskonale odnajduje się w dużych hotelach i przestrzeniach eventowych, swoją wiedzą wspiera również pozostałe działy.

Łukasz Rudzki – przebieg kariery

Swoją przygodę w ramach Grupy Arche rozpoczął otwierając Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim. Pracował również dla Grupy Thermaleo w Szczawnicy, gdzie pełnił funkcję Szefa Kuchni w Centrum Konferencyjnym – Dworze Gościnnym oraz wspierał należący do grupy Modrzewie Park Hotel 5*.   Następnie dołączył do zespołu Arche Dwór Uphagena Gdańsk w których był odpowiedzialny za restauracje hotelową i przestrzeń konferencyjną.

Arche Nałęczów Sanatorium Milicyjne to najnowsza inwestycja Grupy Arche, która oferować będzie 308 pokoi,wysokiej jakości usługi spa i rehabilitacyjne, oraz przestrzeń konferencyjną ponad 1000 mkw.  Elementem przyciągającym gości indywidualnych i konferencyjnych będzie hotelowy Sky Bar, jak również dodatkowa przestrzeń konferencyjna 1400 mkw, którą hotel będzie dysponować w kolejnym etapie inwestycji – 2025.

Źródło: Grupa Arche

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 22.03.2024
Aktualizacja: 22.03.2024