LUVA.menu – Teczki szyte na miarę?

Od wielu lat gastronomia to nie tylko „jedzenie”. Dziś restauracje mają swój charakter, atmosferę i koncepcję. Nie są miejscem, w którym wyłącznie zamawiamy posiłki. Zaspokajamy także inne rodzaje głodu jak pragnienie zachwytu czy poczucie dumy z obecności w danym lokalu, na tyle silne, aby podzielić się nim w mediach społecznościowych.

Z tych właśnie powodów ważne jest, aby Twoja restauracja na każdym kroku i przy każdym ujęciu prezentowała to, co chciałbyś przekazać swojemu gościowi. Jeżeli nie znalazłeś na rynku idealnego dla siebie rozwiązania i ciągle idziesz na ustępstwa dotyczące materiałów, wymiarów czy po prostu designu to zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy producentem zajmującym się skórą od 1933 r. i od samego początku stawiamy na Twoją indywidualność.

LUVA.menu to jednak nie tylko skóra. Jeżeli sobie życzysz może to być praktyczna washpapa, modny obecnie filc albo naturalna sklejka brzozowa. Detal również ma znaczenie. Wiemy o tym, dlatego zmiana koloru śruby czy przeszycia teczki to opcja, z której nie musisz rezygnować, tylko dlatego, że to szczegół.

Skontaktuj się z nami, jeśli to Cię przekonało. Jeżeli nie, to pozwól się zaskoczyć! 🙂

Kontakt:
LUVA Handmade Menu
Jaguar Tomasz Chwiłowicz
ul. Dworcowa 62
62-400 Słupca
www.luva.menu
+48 63 274 61 86, +48 502 836 745
luva@luva.menu

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.