Maczfit w trasie z Natalią Przybysz

Udostępnij artykuł

Jeszcze w tym miesiącu Natalia Przybysz wraz ze swoim zespołem zagra w wybranych miastach w Polsce. Będą to kolejne koncerty w ramach jesienno-zimowej trasy „Serce Spokojne”. Tym razem w osiągnięciu równowagi na scenie pomoże artystom marka Maczfit, która będzie towarzyszyć im w przygotowaniach do styczniowych występów.

W swojej noworocznej kampanii Maczfit przypomina o życiowej równowadze. Otaczająca nas codzienność nie zawsze jest łatwa, ale możemy osiągnąć balans, w czym może nam pomóc wiele rzeczy, a zalicza się do nich m.in. muzyka i jedzenie, czyli wspólny mianownik dla współpracy jednego z największych cateringów w Polsce i Natalii Przybysz.

Każdy występ wymaga ode mnie i mojego zespołu żebyśmy byli dobrze nastrojonymi instrumentami. Koncert to duży wydatek energii. Nie umiem śpiewać z pustym żołądkiem. Oczywiście dużo od Was dostajemy ciepła i energii bo to karmi na najwyższym poziomie, ale potrzeba nam tez ziemskiego odżywiania. Dieta bezmięsna daje jednocześnie dużo energii ciału ale tez pozwala mieć spokojne serce. Bardzo się cieszę ze te intensywne dni w trasie wesprze właśnie Maczfit komentuje Natalia Przybysz.

Codziennie wspieramy naszych klientów w osiaganiu balansu, który pozwala im na realizację życiowych pasji, robieniu tego, co lubią, spędzanie więcej czasu z bliskimi czy po prosu zasłużony odpoczynek. Proponujemy im wygodne rozwiązania, które zdejmują z nich wiele obowiązków. Podobny cel zmotywował nas do współpracy z Natalią. Od dawna śledzimy jej podejście do tematu żywienia i wiemy, jak ważne jest dla niej równowaga również w tym zakresie. Dlatego chcemy ją wesprzeć w trakcie wyjątkowej trasy koncertowej „Serce Spokojne” – dodaje Aleksandra Samociuk, PR i Social Media Manager Maczfit.

W ramach współpracy marki z artystką – już 9 stycznia rusza konkurs dla konsumentów Maczfit i fanów Natalii Przybysz. Do wygrania bilety na styczniową trasę koncertową (obejmującą Bydgoszcz, Warszawę, Poznań i Szczecin).

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 09.01.2023
Aktualizacja: 11.01.2023