MAX Premium Burgers zachęca do korzystania z aplikacji

Udostępnij artykuł

MAX rozpoczyna rok atrakcyjnymi ofertami cenowymi na wybrane burgery. January Deals, czyli styczniowe okazje to propozycja dla wielbicieli każdej ich wersji – zarówno mięsnej, jak i wegetariańskiej. Oferta dostępna będzie we wszystkich restauracjach, ale dla posiadaczy aplikacji MAX Express czeka jeszcze więcej cenowych niespodzianek.

MAX Premium Burgers zachęca do korzystania z aplikacji

9 stycznia 2023 roku w dedykowanej aplikacji marki pojawiła się nowa kategoria: NA MAXA. To tutaj jej użytkownicy znajdą specjalne promocje. Pierwszą, jaka została przygotowana dla gości to okazyjna cena na dwa burgery. Original Burger to absolutna klasyka – mięso wołowe, ser Cheddar, warzywa, kechup i sos oryginalny, zamknięte w bułce. Jeśli jesteś zwolennikiem wegetariańskiej wersji burgerów, to w Original zawsze możesz wymienić mięso na Plant Beef lub wypróbować Halloumi Burger, czyli drugą z promocyjnych propozycji. To połączenie sera Halloumi, podawanego w opiekanej bułce ze świeżymi dodatkami – pomidorem, czerwoną cebulą, sałatą lodową, pikantną salsą z papryczek jalapeño i majonezem.

Do 25 stycznia posiadacze aplikacji oba burgery będą mogli kupić w promocyjnej cenie 11,95 zł. Wystarczy pobrać aplikację MAX Express.

Jeszcze więcej MAX okazji

Dedykowana zakładka NA MAXA daje jednak dużo więcej, bo to właśnie tutaj pojawiać się będą dodatkowe oferty promocyjne. Od 25 stycznia znaleźć tu będzie można atrakcyjne ceny na wybrane produkty – wśród nich oczywiście hity od MAX, które cieszą się uznaniem gości. App Deals, czyli promocyjne oferty dostępne tylko w aplikacji trwać będą do 16 marca.

Oprócz rabatów w aplikacji MAX Express można zapoznać się z pełnym menu restauracji MAX Premium Burgers, w tym z nowościami i sezonowymi propozycjami, a także złożyć zamówienie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 10.01.2023
Aktualizacja: 11.01.2023