Nowa dyrektor F&B w NYX Hotel Warsaw

Udostępnij artykuł

Stanowisko dyrektor ds. F&B w warszawskim hotelu NYX objęła Monika Nasr. Jest odpowiedzialna za organizację pracy Clash Bar & Restaurant i roof top bar Ether, jakość i oryginalność świadczonych usług oraz przede wszystkim za zadowolenie gości.

Monika Nasr

Kolejne miesiące będą dla mnie pełne wyzwań. Przed nami intensywna praca, aby skutecznie wesprzeć tworzenie najlepszych konceptów oferty NYX Hotel Warsaw. Zbudowanie solidnego zespołu, ciągłe doszkalanie pracowników i podniesienie poziomu obsługi gości to nasz główny cel powiedziała Monika Nasr.

Nowa dyrektor ds. F&B z NYX Hotel Warsaw związana jest od sierpnia 2022 roku. Posiada bogate, ponad 30-letnie doświadczenie w hotelarstwie, które zdobywała w działach sprzedaży i marketingu, znanych hoteli sieciowych w Polsce i Wielkiej Brytanii jak: Sheraton, Hilton czy Accor gdzie zajmowała się wdrażaniem strategii biznesowych, nadzorowaniem działów administracji oraz nawiązywaniem trwałych relacji z klientami. Jej kariera to także współtworzenie 5-gwiazdkowych hoteli butikowych i projektowanie gastronomii oraz marketingu hotelowego w segmencie premium.

O NYX Hotel Warsaw

Obiekt NYX Hotel Warsaw ulokowany jest w sąsiedztwie inwestycji Varso Tower na ul. Chmielnej 71 w Warszawie. Wnętrza hotelu doskonale oddają ducha Warszawy poprzez wszechobecny w środku street art oraz sztukę współczesną. Do dyspozycji gości jest 331 pokoi i apartamentów z jasnoniebieskimi ścianami, komfortowymi łóżkami i niecodziennym miejscem do pracy z widokiem na stolicę. Dodatkowo klientom biznesowym NYX Hotel Warsaw oferuje pięć sal konferencyjnych, które można swobodnie łączyć w pomieszczenia o pożądanej powierzchni. Szczególną atrakcją jest Ether – bar na 19-stym piętrze budynku.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień 2022

Źródło: NYX Hotel Warsaw

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 20.02.2023
Aktualizacja: 20.02.2023