Nowe pokoje hotelu Huzar w stylu Holiday Inn Express

Udostępnij artykuł

Hotel Huzar we Lublinie, wchodzący w skład Grupy PHH, może pochwalić się nowo opracowanym pokojem wzorcowym. Docelowo hotel będzie funkcjonował pod marką Holiday Inn Express, należącą do InterContinental Hotels Group. Zakończenie modernizacji planowane jest w drugim półroczu 2024 roku.

Huzar - pokój

Za przygotowanie koncepcji i wykonanie projektu modernizacji hotelu Huzar w Lublinie odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna KM Rubaszkiewicz. Projekt pokoju hotelowego jest oparty o szczegółowe wytyczne marki, które zawierają się w kolorystyce, materiałach oraz meblach pokojowych.  Zamysłem marki jest ujednolicenie pokoi niezależnie od miejsca na świecie, tak aby każdy gość automatycznie utożsamiał je z marką. 

Zgodnie ze wskazówkami projekt pokoju w hotelu Holiday Inn Express stawia na funkcjonalność, wygodę i wypoczynek gości. Przeważają w nim białe i szare kolory, które tworzą uczucie przestronności i relaksu. Uzupełnieniem nadającym głębi oraz kontrastu jasnym barwom jest kolor granatowy oraz drewniane dodatki i elementy wykończeniowe. W pokoju dominują materiały o gładkim wykończeniu, a jedyny wzór jaki się pojawia to wzór na wykładzinie dywanowej, zaprojektowany indywidualnie dla hotelu i tym samym wyróżniając go wśród innych hoteli  tej marki.

Pracowaliśmy nad każdym detalem, chcąc stworzyć przestronne nowoczesne pokoje, które zapewnią naszym gościom spokój i relaks podczas ich pobytu. Do dyspozycji gości zostanie oddanych 150 nowoczesnych pokoi, trzy w pełni multimedialne sale konferencyjne, elegancka restauracja oraz przestronny parking. Liczymy, że nasi goście docenią wysoki standard i dogodną lokalizację, co uczyni hotel wyjątkowym miejscem dla podróżujących w celach biznesowych i rekreacyjnychpodkreśla Aneta Wodyk, prezes spółki PHH Hotele.

Huzar - łazienka

O Hotelu Huzar w Lublinie

To trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany w centrum miasta, 10 minut jazdy autobusem od Starego Miasta i zaledwie kilometr od Ogrodu Saskiego. Do dyspozycji gości pozostaje 128 pokoi oraz przestrzeń konferencyjna. Przy hotelu znajduje się duży parking, mogący pomieścić 40 samochodów osobowych.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2023

Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 23.10.2023
Aktualizacja: 23.10.2023