NYX Hotel Warsaw z nową ofertą SPA

Udostępnij artykuł

Z początkiem lutego 2023 roku NYX Hotel Warsaw poszerzył swoją ofertę dla gości o zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne. To wszystko za sprawą nowo otwartego Hair & Nail Spa w budynku Varso Place. W niedalekiej przyszłości salon planuje powiększyć swoje usługi o masaże.

Spa w NYX Hotel Warsaw

Do bogatej oferty, jaką hotel proponuje gościom dołączają teraz usługi specjalistów z branży beauty. Salon Hair&Nail Spa mieści się na parterze Varso Place, w środkowej części budynku pod hotelem NYX.

Salon specjalizuje się w usługach fryzjerskich dla kobiet i mężczyzn, profesjonalnym manicure i pedicure oraz stylizacji rzęs i brwi. W niedalekiej przyszłości planuje powiększyć swoje usługi o masaże.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Nasz personel stanowią wspaniali profesjonaliści, którzy dbają o nienaganną jakość oferowanych usług. Na podstawie urodowych trendów dobieramy indywidualne rozwiązania do konkretnych potrzeb klientów – mówi Magdalena Bujak, Manager Salonu Hair & Nail Spa.

Cieszymy się, że dzięki Hair&Nail Spa wzbogaciliśmy dotychczasową ofertę usług dla gości hotelu NYX. Zdecydowanie taka współpraca pomoże im poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo podczas pobytu u nas – dodaje Natalia Borowicka, Operations Manager obiektu.

Pełną ofertę Hair&Nail Spa dla gości hotelowych można znaleźć w mediach społecznościowych lub na booksy.

Źródło: NYX Hotel Warsaw

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 23.02.2023
Aktualizacja: 23.02.2023