ORZO Wilanów już w czerwcu

Udostępnij artykuł

Popularna restauracja z autorskim comfort food otworzy się w nowoczesnej centralnej przestrzeni w warszawskim Wilanowie. To pierwsze z serii planowanych w najbliższych kwartałach otwarć grupy ORZO. 

Maciek Żakowski ORZO
Maciek Żakowski

Dokładna lokalizacja nowej restauracji podana zostanie w maju. Nowe ORZO będzie najnowszą wersją i odsłoną zasadniczego konceptu, który został rozwinięty o nowe premierowe funkcje i elementy oferty. 

Wilanów to młoda i tętniąc życiem dzielnica Warszawy, które nie doczekała się jeszcze wielofunkcyjnej i wielowymiarowej restauracji, jaką jest ORZO. Restauracja powstaje w najlepszej możliwej lokalizacji tej dzielnicy, ze wspaniałym ogródkiem i, pełnią zieleni, wkrótce przystankiem tramwajowym i, co bardzo ważne, zawsze wygodnym parkingiem – mówi Maciek Żakowski, szef odpowiedzialnej za koncept agencji Planoia. – Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju planujemy m.in. wdrożenie najnowszych dań z karty, nową strefę i funkcje, własne dostawy oraz czynny do późna cocktail bar. 

Grupa ORZO od zeszłego roku prowadzi już w Wilanowie butikowy koncept tapas&cocktails – El Botellon 2.0. Jeszcze w tym roku planuje również uruchomienie nowego konceptu bliższego segmentowi QSR. 

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: ORZO

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 28.04.2023
Aktualizacja: 28.04.2023