Otwarcie trzeciego lokalu sieci Bioway

Udostępnij artykuł

Pozostałe dwa lokale znajdują się w Sopocie przy ul. Kościuszki i w Gdańsku przy ul. Wały Jagiellońskie. Ostatnio spółka PC Management, która jest właścicielem sieci, poinformowała o wprowadzeniu do istniejących lokali nowego konceptu – Bioway Cafe.

Firma chce rozwijać sieć poprzez franczyzę. Aby otworzyć własną placówkę pod logo Bioway należy dysponować kwotą około 300 tys. zł. Sieć oczekuje od potencjalnych kandydatów znalezienia lokalizacji oraz sfinansowania inwestycji bez udziału franczyzodawcy. Firma nie pobiera żadnej opłaty za przystąpienie do sieci.

Oczekiwania firmy względem franczyzobiorców to przede wszystkim lokal w mieście powyżej 80 tys. mieszkańców zlokalizowany przy głównych ulicach handlowych lub w centrach handlowych. Jego optymalna powierzchnia to 150-200 mkw. Firma preferuje posiadanie lokalu na podstawie umowy najmu lub dzierżawy na okres określony – przynajmniej 10 lat.

PC Management to wielobranżowe przedsiębiorstwo powstałe w 1997 roku w Trójmieście. Pierwszy bar ze zdrową żywnością Bioway powstał w 2008 roku w Sopocie, przy ul. Kościuszki. W menu lokali znajdują się dania główne, napoje oraz desery i przekąski. Dostawcami żywności do tej sieci są m.in. firmy: Soki Rembowskich, Tast oraz Biohurt.

Opublikowano: 22.06.2010
Aktualizacja: 22.06.2010