PHH powołał regionalnych dyrektorów operacyjnych

Udostępnij artykuł

Polski Holding Hotelowy powołał na stanowiska regionalnych dyrektorów operacyjnych trzech dyrektorów hoteli i obiektów ze spółki PHH – Monikę Michałek, Artura Derela i Michała Gustyna.
W dalszym ciągu zachowają oni także swoje dotychczasowe funkcje.

Dyrektorzy regionalni PHh
Od lewej Michał Gustyn, Monika Michałek, Gheorghe Marian Cristescu, Artur Derela, Jacek Szymanowicz

Każdy regionalny dyrektor operacyjny będzie odpowiedzialny za hotele i obiekty w spółce PHH, działające w danym regionie – północnym, centralnym i południowym. I tak kolejno Michał Gustyn, dyrektor Golden Tulip Gdańsk Residence, odpowiedzialny będzie za region północny łącznie z Trójmiastem. Następnie Artur Derela, dyrektor Renaissance Warsaw Airport Hotel, będzie odpowiadał za region centralny, w tym m. in. za Warszawę. Natomiast Monika Michałek, dyrektor Zagroń Szczyrk oraz Moxy Katowice Airport odpowiadać będzie za region południowy łącznie z aglomeracją śląską.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2023

Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego też zaproponowaliśmy naszym doświadczonym dyrektorom podjęcie kolejnego wyzwania. Sprawdzili się, jako fachowcy o dużym poziomie kompetencji, więc jestem przekonany, że na pewno sobie poradzą. Wiemy, że możliwości awansu, jakie stoją przed pracownikami w ramach rozwoju naszej firmy, są motywujące i korzystnie wpływają na to, jak jesteśmy postrzegani i w pewnym sensie wyróżnia nas to na rynku hotelarskim. Przed nami wiele nowych wyzwań i cieszę się, że wraz z naszym zespołem możemy wspólnie wspierać rozwój naszej grupymówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Michał Gustyn

Z hotelarstwem związany od prawie 20 lat. Doświadczenie zdobywał między innymi
w hotelach sieci jak Marriott International, gdzie przez ponad siedem lat pracował w najsłynniejszym, pięciogwiazdkowym hotelu na Pomorzu – Sheraton Sopot Hotel. W 2016 r. dołączył do Focus Hotels
i pełnił funkcję F&B Managera w hotelu w Gdańsku, a następnie był dyrektorem hotelu w Poznaniu i Bydgoszczy. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związany jest od 2020 roku, od kiedy objął stery w Golden Tulip Gdańsk Residence. 

Artur Derela

Od 25 lat w branży hotelarskiej. Dołączył do zespołu Polskiego Holdingu Hotelowego w 2019 roku, gdzie do końca sierpnia 2020 roku pełnił funkcję dyrektora hotelu Best Western w Juracie, a w tym samym czasie wspierał merytorycznie załogę hotelu Best Western w Olsztynie. Od września 2020 roku objął stanowisko dyrektora czterogwiazdkowego hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, a w 2022 roku stanął na czele pięciogwiazdkowego Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Monika Michałek

Związana z branżą hotelarską od 27 lat. Jako dyrektor hoteli zarządzała na Śląsku markami Novotel, Ibis i Mercure, pracując nad ich rozwojem i odpowiadając między innymi za przeprowadzanie procesów zmiany marki oraz kategoryzację. Od blisko 10 lat zasiada również w komisji kategoryzacyjnej województwa śląskiego i służy swoim doświadczeniem w regionie śląskim. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związana jest od 2018 r., gdzie zaangażowana była we wprowadzenie pierwszego Moxy w Polsce – Moxy Katowice Airport, którym zarządza od początku jego funkcjonowania. Obecnie pełni również funkcję dyrektora Ośrodka Zagroń w Szczyrku.

Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 01.06.2023
Aktualizacja: 01.06.2023