Poczta Walentynkowa KFC

Udostępnij artykuł

Marka przygotowała dla swoich fanów niespodziankę. 14 lutego o godzinie 14:14 na Instagramie sieci swoją premierę będzie miała utrzymana w klimacie retro Poczta Walentynkowa KFC. Fani będą mogli przesyłać swoje życzenia, które w Dniu Zakochanych odczytają prowadzący Pocztę KFC – Norbi oraz Bartek Kubicki z GenZie.

Celebrując Dzień Świętego Walentego, dokładnie o godzinie 14:14 na profilu marki na Instagramie swoją premierę będzie miała Poczta Walentynkowa KFC. Inspiracją do jej stworzenia były popularne w latach 90. telewizyjne „Koncerty Życzeń”. Krótkie pozdrowienia nadsyłane pocztą przez widzów i czytane z kartki przez prowadzących były prawdziwym hitem.

Aby życzenia znalazły się w Poczcie Walentynkowej KFC wystarczy oryginalny pomysł i uważne śledzenie mediów społecznościowych marki. Przez ostatnie dni można było przesyłać swoje miłosne wyznania, a najciekawsze z nich zostaną zaprezentowane już w Walentynki. Dodatkowo, autorzy odczytanych życzeń otrzymają od marki gadżety sygnowane logo KFC dla siebie i swojej drugiej połówki.

Wydarzenie poprowadzą: Norbi oraz Bartek Kubicki – jeden z najpopularniejszych influencerów młodego pokolenia.

Źródło: KFC

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 13.02.2023
Aktualizacja: 14.02.2023