Przebudowa pensjonatu w Jastrzębiej Górze

Udostępnij artykuł

Po przebudowie w obiekcie ruszy nowa restauracja dla gości oraz ogólnodostępna sala klubowa z miejscem do tańczenia. Przybędzie także przestronnych apartamentów z widokiem na Bałtyk. Powierzchnia całego obiektu powiększy się do ok. 1100 metrów kwadratowych.

Pensjonat Onyx zlokalizowany jest w sąsiedztwie plaży w Jastrzębiej Górze. Obiekt oferuje całoroczny wypoczynek w dwu-, trzy-, cztero- i pięcioosobowych pokojach oraz apartamentach. W każdym znajduje się TV/SAT oraz łazienka z natryskiem. Cena doby w pokoju dwuosobowym w sezonie wynosi 85 zł od osoby. Łącznie w pensjonacie oferowanych jest obecnie 50 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości jest również miejsce na grill lub ognisko, parking, plac zabaw dla najmłodszych, boiska do gier, sauna, bilard oraz solarium. Na terenie ośrodka działa też restauracja i kawiarnia.

Jastrzębia Góra to nadmorska miejscowość wypoczynkowa położona na klifowym urwisku, otoczona Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym. Według danych Ministerstwa Sportu i Turystyki, w miejscowości działa aktualnie osiem hoteli oraz około 70 pensjonatów i  ośrodków wypoczynkowych. Natomiast w całym województwie pomorskim funkcjonuje 137 hoteli oraz 20 skategoryzowanych pensjonatów. 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 23.06.2010
Aktualizacja: 23.06.2010