Przebudowa pensjonatu w Jastrzębiej Górze

Udostępnij artykuł

Po przebudowie w obiekcie ruszy nowa restauracja dla gości oraz ogólnodostępna sala klubowa z miejscem do tańczenia. Przybędzie także przestronnych apartamentów z widokiem na Bałtyk. Powierzchnia całego obiektu powiększy się do ok. 1100 metrów kwadratowych.

Pensjonat Onyx zlokalizowany jest w sąsiedztwie plaży w Jastrzębiej Górze. Obiekt oferuje całoroczny wypoczynek w dwu-, trzy-, cztero- i pięcioosobowych pokojach oraz apartamentach. W każdym znajduje się TV/SAT oraz łazienka z natryskiem. Cena doby w pokoju dwuosobowym w sezonie wynosi 85 zł od osoby. Łącznie w pensjonacie oferowanych jest obecnie 50 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości jest również miejsce na grill lub ognisko, parking, plac zabaw dla najmłodszych, boiska do gier, sauna, bilard oraz solarium. Na terenie ośrodka działa też restauracja i kawiarnia.

Jastrzębia Góra to nadmorska miejscowość wypoczynkowa położona na klifowym urwisku, otoczona Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym. Według danych Ministerstwa Sportu i Turystyki, w miejscowości działa aktualnie osiem hoteli oraz około 70 pensjonatów i  ośrodków wypoczynkowych. Natomiast w całym województwie pomorskim funkcjonuje 137 hoteli oraz 20 skategoryzowanych pensjonatów. 

Opublikowano: 23.06.2010
Aktualizacja: 23.06.2010