Raffles Europejski Warsaw i Auto Fus Group grają z WOŚP

Udostępnij artykuł

W ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować nocleg ze śniadaniem w apartamencie hotelowym, zwiedzanie kolekcji polskiej sztuki współczesnej, a także jazdę testową jednym z luksusowych modeli marek AFG, np. Astonem Martinem. Pakiet – przygotowany przez Raffles Europejski Warsaw i Auto Fus Group dla dwóch osób – można licytować podczas aukcji do 31 stycznia 2022.

raffles europejski warsaw

Udział w WOŚP stał się już nasza tradycją. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak szlachetnej inicjatywy i w ramach naszej działalności przyczynić się do wsparcia Orkiestry – Thomas Brugnatelli, General Manager Raffles Europejski Warsaw.

Tegoroczna aukcja przygotowana przez hotel oraz AFG szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom designu, motoryzacji oraz pięknych wnętrz. Osoba, która najhojniej wesprze licytację, będzie mogła doświadczyć pobytu w Raffles Europejski Warsaw. Zwiedzić prywatną kolekcję sztuki hotelu, a także przeżyć niesamowite wrażenia za kierownicą wyjątkowego samochodu.

Raffles Europejski Warsaw i Auto Fus Group
łączą siły

Po raz kolejny łączymy siły z Raffles Europejski Warsaw. W grudniu w przestrzeniach Europejskiego otworzyliśmy salon Aston Martin Warszawa. Dziś wspólnie wystawiamy na licytację prawdziwie luksusowe, unikalne doświadczenia. Zwycięzca wygra podwójnie. Przede wszystkim zasili konto w szczytnym celu i będzie miał okazję obcować ze wspaniałą sztuką. Także w jej motoryzacyjnym wydaniu – Piotr Fus, współwłaściciel Auto Fus Group.

W tym roku mija 30 lat od kiedy WOŚP pomaga szpitalom zbierać środki na najważniejszy, często ratujący życie sprzęt medyczny dla wcześniaków, dzieci, dorosłych oraz seniorów. Nie ma w Polsce placówki medycznej, która nie skorzystałaby ze wsparcia WOŚP. Tegoroczny 30. finał fundacji skupia się na wsparciu oddziałów, pododdziałów i poradni okulistyki dziecięcej w Polsce.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Co obejmuje voucher:

• Pobyt ze śniadaniem w Raffles Europejski Warsaw

Raffles Europejski Warsaw to 106 klasycznie urządzonych pokoi oraz apartamentów. Eleganckie wnętrza z unikalnym wyposażeniem, starannie dobrana polska sztuka, a także marmurowe łazienki z wygrawerowaną warszawską panoramą tworzą oazę luksusu w każdym pomieszczeniu. Przedmiotem aukcji jest pobyt na jedną noc ze śniadaniem dla dwóch osób w jednym z apartamentów hotelowych.

• Zwiedzanie Kolekcji Polskiej Sztuki Współczesnej Hotelu Europejskiego

Zapraszamy Państwa na spacer po mieszczącej się w hotelowym budynku kolekcji sztuki Hotelu Europejskiego. Kolekcja to unikalny zbiór blisko 500 dzieł sztuki klasy muzealnej autorstwa ponad 120 artystów. Zbiór dzieł składa się z obrazów na płótnie, prac na papierze, fotografii, kolaży, rzeźb, instalacji. Także specjalnie zamówionych dzieł do konkretnych przestrzeni. Tworzą ją prace kilku pokoleń artystów. Najważniejszych dla polskiej sztuki po 1945 roku i współczesnej jak również najmłodszych i najlepiej zapowiadających się. Spotkanie poprowadzi Łukasz Godlewski, Hotel and Tour Guide.

• Jazda testowa luksusowym samochodem

Dwugodzinna wycieczka ulicami Warszawy w prawdziwym luksusie – samochodem jednej z luksusowych marek reprezentowanych przez Auto Fus Group – Aston Martin, ALPINA lub Rolls-Royce. Dodatkowo zwycięzca aukcji zasiądzie za kierownicą lub na tylnej kanapie. Tam będzie mógł się zrelaksować, gdy kierowca poprowadzi samochód.

Pakiet jest dedykowany dla maksymalnie dwóch osób. Voucher z nagrodą będzie można wykorzystać do 31.12.2022 roku w wybranym terminie, wcześniej ustalonym z organizatorami aukcji.

Źródło: Raffles Europejski Warsaw

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 18.01.2022
Aktualizacja: 19.01.2022