Roślinny Burger Vege na stacjach Circle K

Udostępnij artykuł

Na wegetarian czeka w 100 proc. roślinny Burger Vege. Sieć przygotowała także nowy smak hot doga z kiełbaską w ostrym wydaniu, z dodatkiem sosu sriracha. To jednak nie wszystkie nowości w ofercie Circle K, które czekają na klientów podczas zimowego cyklu. Ten potrwa aż do 16 marca.

Z myślą o wegetarianach Circle K wprowadziło na swoje stacje nowy produkt. Burger Vege zawiera mięso roślinne„beyond meat”. Kotlet powstaje z białka grochu, marchewki, soku z jabłek, granatów oraz także buraków. Do złudzenia przypomina burgery wołowe, będąc w 100% roślinnym wyrobem i stanowiąc alternatywę dla mięsnych dań. Wege nowość jest również dostępna w wersji z tortillą jako wrapoburger.

Produkt można zakupić na 125 wybranych stacjach Circle K, z sieci dostępnej w blisko 380 lokalizacjach – dowiedziała się redakcja Petrolnet.

Nie zabraknie również nowych smaków dla fanów hot dogów – szczególnie tych w ostrym wydaniu. W połowie stycznia na wszystkich stacjach Circle K pojawi się nowość – hot dog z kiełbaską z kolorowym pieprzem. Warto spróbować jej też w wersji łagodnej z musztardą oraz w ostrzejszym wariancie – z sosem chili sriracha wywodzącym się z Tajlandii.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku
od 1992 r. Prowadzi sieć ponad 380 stacji paliw na terenie całej Polski. Obejmuje flagowe stacje
własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki Circle KPolska jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard), jedna z największych na
świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego, w formacie convenience. Prowadzi
działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Ta kanadyjska firma posiada na
świecie ponad 14 tysięcy sklepów typu convenience, a także stacji paliw.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 14.01.2022
Aktualizacja: 17.01.2022