Sabina Bartyzel z nową funkcją w strukturach Accor

Udostępnij artykuł

Pełniąca dotychczas funkcję Senior Vice President Operations Managed Hotels Eastern Europe w Accor Sabina Bartyzel z początkiem roku objęła stanowisko Senior Vice President Operations, Northern & Eastern Europe for Sofitel, MGallery and Emblems.

Sabina Bartyzel Accor

Sabina Bartyzel będzie teraz odpowiedzialna za nadzorowanie wszystkich hoteli pod kątem operacyjnym w Europie Północnej i Wschodniej. Region obejmuje obecnie Niemcy, Austrię, Szwajcarię, Belgię, Holandię, Luksemburg, Polskę i wszystkie kraje Europy Środkowej i Wschodniej oraz Ukrainę.

Sabina Bartyzel – biografia

Sabina jest ekspertką branży, z ponad 22-letnim doświadczeniem w zarządzaniu hotelami, skupionej na wdrażaniu innowacji i optymalizacji przychodów kierującej się pasją do ludzi i najwyższym poziomemu usług. Z Grupą Orbis związana jest od 2002 roku. Swoją karierę rozpoczęła w Novotel Kraków Centrum. Kolejnym etapem było objęcie pozycji zastępcy dyrektora, a następnie dyrektora generalnego w Ibis Kraków Centrum.

W 2011 roku została dyrektorem generalnym Novotel Kraków Centrum, a w późniejszym okresie objęła to samo stanowisko w Novotel Kraków City West. W międzyczasie, w 2014 roku, pełniła funkcję dyrektora regionalnego sieci Novotel i Mercure na terenie Polski Południowej. W 2016 roku przejęła kierownictwo nowo otwartego hotelu Mercure Kraków Stare Miasto. Rok później została dyrektorem regionalnym sieci hoteli klasy średniej na Węgrzech i jednocześnie dyrektorem generalnym Mercure Budapest Korona. Od 2018 roku odpowiadała za wyniki hoteli Accor na Węgrzech. Jej zakres odpowiedzialności został następnie rozszerzony o Czechy i Słowację.

Po zmianach w strukturze firmy w 2019 roku stała się kluczowym pracownikiem Accor Services w Europie Wschodniej.

Sabina Bartyzel ma również wieloletnie doświadczenie akademickie. Jako pasjonatka branży hotelarskiej i doświadczony trener wykładała w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Krakowie na Podyplomowym Studium Hotelarstwa. Była również aktywnie zaangażowana w proces tworzenia programu nauczania.

Regularnie biega – brała udział w kilkunastu maratonach na całym świecie, a jej wielką pasją są podróże.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień 2022

Źródło: Linkedin

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 01.02.2023
Aktualizacja: 01.02.2023