Sofitel Grand Sopot wspiera WOŚP

Udostępnij artykuł

Sofitel Grand Sopot kolejny raz angażuje się w akcję charytatywną. Tym razem wspiera 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Sofitel Grand Sopot apartament prezydencki
Sofitel Grand Sopot – apartament prezydencki

Udostępnił na aukcję voucher na pobyt w największym apartamencie im. Charles De Gaulle z dwoma sypialniami, pokojem dziennym, czterema balkonami oraz dużym tarasem widokowym. Osoba, która wylicytuje voucher będzie mogła również delektować się wyśmienitymi śniadaniami, czterodaniową kolacją z widokiem na morze oraz relaksować się w Centrum Wellness.  

Link do aukcji internetowej – kliknij

Sopocki Sofitel to prawie 100 letni, pięciogwiazdkowy hotel znajdujący się w samym sercu urokliwego Sopotu. Zachwycający widok na morze, prywatna plaża, piękny ogród i sąsiedztwo najdłuższego drewnianego molo w Europie, doskonale oddają wyjątkową atmosferę nadmorskiego kurortu. W obiekcie znajduje się 126 pokoi, w tym 43 apartamenty. Zaprojektowane z dotykiem francuskiego szyku, zachwycają elegancją, a także pięknym widokiem. Warto zatrzymać się i poczuć niesamowitą atmosferę np. w apartamencie prezydenckim generała Charlesa de Gaulle’a.

Restauracja Grand Blue urzeka daniami stworzonymi z ryb, owoców morza, a także sezonowych i lokalnych składników. Autorskie dania przygotowywane przez szefa kuchni Tomasza Iwańca zachwycają lekkim i kuszącym smakiem wyrafinowanych połączeń najlepszych produktów.

Źródło: Sofitel Grand Sopot

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 27.01.2022
Aktualizacja: 27.01.2022