Sofitel Warsaw Victoria z pięcioma głównymi nagrodami LUXE Global Awards

Udostępnij artykuł

Hotel otrzymał aż pięć wyróżnień w międzynarodowym plebiscycie dla najbardziej luksusowych hoteli z całego świata LUXE Global Awards. Polski hotel zdobył najważniejszy tytuł imprezy – „Hotel Roku 2022”.

Sofitel Warsaw Victoria z pięcioma głównymi nagrodami LUXE Global Awards
Sofitel Warsaw Victoria z pięcioma głównymi nagrodami LUXE Global Awards

Uroczysta gala wręczenia prestiżowych nagród dla najbardziej luksusowych hoteli, spa i restauracji na świecie odbyła się w listopadzie, w hotelu The Chedi Luštica Bay w Czarnogórze. W organizowanym przez LUXE Global plebiscycie Sofitel Warsaw Victoria zdobył wyjątkowy i upragniony tytuł „Hotel Roku 2022”, który otrzymuje tylko jeden z luksusowych obiektów z całego świata. To nie jedyne z wyróżnień, jakie tego wieczoru otrzymał hotel. Wśród prestiżowych nagród znalazły się wyróżnienia w takich kategoriach jak: „Najlepszy luksusowy hotel i centrum konferencyjne na świecie”, „Najlepszy zespół konsjerży na świecie”, „Najlepszy luksusowy hotel bankietowo-eventowy na świecie” i „Najlepszy luksusowy hotel na imprezy na świecie”.

Każdego dnia nasz hotelowy zespół dokłada wszelkich starań, by zapewniać wszystkim gościom jak najlepsze doświadczenia i wrażenia z pobytu. Od lat niezmiennie dbamy o jakość naszego serwisu, gościnność i wyjątkowy klimat, jaki gwarantuje luksusowa marka Sofitel, który towarzyszy naszym gościom na każdym kroku. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi i wdzięczni za tak prestiżowe wyróżnienia i nagrody. To ukoronowanie codziennej pracy i sukces wszystkich członków zespołu hotelu Sofitel Warsaw Victoria – wyznaje Aneta Lewandowska, General Manager Sofitel Warsaw Victoria.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie SWIAT-HOTELI-wrzesien-pazdziernik-2022-2.jpg

O Luxe Global

Organizacja Luxe Global została założona w 2021 roku, aby wzmocnić i zaprezentować najbardziej luksusowe hotele, spa i restauracje z całego świata. Dzięki przejrzystemu systemowi głosowania z rygorystycznymi wymaganiami, Luxe Global tworzy sprawiedliwą przestrzeń, aby otrzymać globalne uznanie za doskonałą obsługę i eksperckie zarządzanie.

Źródło: Sofitel Warsaw Victoria

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 21.11.2022
Aktualizacja: 21.11.2022