Stanowisko kierownicze w 12 miesięcy? Tak, dzięki programowi Voyage w Sheraton Sopot Hotel i Sheraton Grand Krakow

Udostępnij artykuł

Należące do sieci Marriott International Sheraton Sopot Hotel i Sheraton Grand Krakow poszukują kandydatów do projektu Voyage, podczas którego pracownik zostaje przygotowany do pełnienia najwyższych funkcji w hotelu.

Program Voyage

Voyage to 12-miesięczny globalny program rozwoju liderów Marriott International, zaprojektowany z myślą o absolwentach uczelni wyższych lub techników hotelarskich. Podczas rocznego projektu pracownik pozna pracę w każdym dziale hotelu i zostanie przygotowany tak, aby móc dalej rozwijać się w hotelach całego portfolio Marriott International.

Ten innowacyjny program jest połączeniem praktycznego szkolenia i programu nauczania skoncentrowanego na rozwoju umiejętności przywódczych. Voyagerzy nawiązują kontakty z pracownikami sieci z całego świata i zostają zaangażowani w rozmowy z kadrą kierowniczą Marriott International poprzez Executive Leadership Speaker Series. Celem programu jest wzmocnienie pozycji Marriott International jako najlepszej marki hotelarskiej na świecie.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień 2022

Zwycięzcy rekrutacji zostają zatrudnieni na umowę o pracę na 12 miesięcy, po czym mają szansę zająć stanowisko menadżerskie w jednym z ponad 8000 hoteli Marriott International na świecie. 

Od kandydatów wymagane jest wykształcenie i w przypadku Sheratona w Sopocie biegła znajomość języków polskiego i angielskiego, a Sheratona w Krakowie tylko angielskiego.

Voyage to projekt dla ambitnych miłośników branży hotelarskiej, którzy wiążą z nią swoją przyszłość zawodową. Przez rok poznają całą operację hotelu, pracę w każdym zespole, mają szkolenia menadżerskie, rozmawiają z osobami na najwyższych stanowiskach w firmie. Dodatkowo, jako Sheraton w Sopocie, gwarantujemy miłą atmosferę, bliską współpracę z naszą dyrektor Cataliną Susan i oczywiście doskonałą lokalizację; nasz hotel usytuowany jest tuż przy słynnym molo, nad brzegiem morza – podsumowuje Julia Kamińska z działu HR hotelu.

Chętni do wzięcia udziału w rekrutacji proszeni są o wysłanie CV pod adres julia.kaminska@sheraton.com (Sheraton Sopot Hotel) i anna.bakalarska@sheraton.com (Sheraton Grand Krakow).

Źródło: Marriott

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 07.02.2023
Aktualizacja: 07.02.2023