Starbucks i Herschel ze wspólną kolekcją akcesoriów

Udostępnij artykuł

Tej jesieni sieć kawiarni łączy siły z kanadyjską marką, prezentując innowacyjną kolekcję akcesoriów wykonanych w 100 proc. z materiałów pochodzących z recyklingu, w tym… z kawowych fusów.

W kolekcji Starbucks® X Herschel znajdują się klasyczne torby, plecaki i nerki – wszystkie z logo i w barwach marki. Produkty wchodzące w jej skład wykonane zostały z tkaniny z recyklingu, która łączy pochodzący z odzysku poużytkowego PET oraz fusy z kawy. Produkty dostępne są w kawiarniach na terenie całej Polski, do wyczerpania zapasów.

Z dumą wprowadzamy na nasz rynek tę wyjątkową kolekcję, powstałą we współpracy z kultową już marką Herschel. W Starbucks nieustannie poszukujemy możliwości angażowania się w działania spójne z ideą zrównoważonego rozwoju. Pragniemy inspirować naszych Gości i zachęcać ich do wspólnego podejmowania wyborów przyjaznych planecie. Wierzymy, że nowa limitowana kolekcja akcesoriów zainteresuje osoby, którym bliska jest nie tylko nasza marka, ale także dobro środowiska mówi Paula Chudzińska, brand manager Starbucks Polska.

Starbucks w Polsce posiada na swoim koncie inne działania z obszaru less waste, takie jak np. zachęcanie do korzystania z kubków wielokrotnego użytku, wtórne wykorzystanie kawowych fusów, czy angażowanie się w działania służące ograniczaniu marnowania żywności.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 07.11.2022
Aktualizacja: 07.11.2022