Stock Prestige Vodka z medalem

Udostępnij artykuł

W prestiżowym brukselskim konkursie, organizowanym od 1961 roku przez najstarszą na świecie, niezależną organizację badającą jakość alkoholi, Stock Prestige Vodka okazała się bezkonkurencyjnym zwycięzcą, zdobywając złoty medal w kategorii wódek premium. O pierwszym miejscu na podium zadecydowały wszystkie te walory, które sędziowie Instytutu Jakości uważają za decydujące: smak, zapach, czystość oraz harmonia składników. Alkohole z całego świata, które zostały zgłoszone do konkursu, testowali wyspecjalizowani eksperci oraz profesjonaliści z firm badawczych i naukowych, którzy są liderami opinii w dziedzinie wyrobów spirytusowych.

Stock Prestige Vodka wprowadzona na rynek w październiku ubiegłego roku jest wynikiem połączenia sił historycznego imperium Stocka oraz wódczanych tradycji lubelskiego Polmosu. Staranny proces produkcji poprzez sześciokrotną destylację i filtrację na zimno, zaowocował czystym, aromatycznym produktem. W tym roku doceniona została także (srebrny medal) w międzynarodowym konkursie w San Francisco, gdzie w szranki stanęły tradycyjne oraz „najdziwniejsze” trunki z całego świata.

Monde Selection, Międzynarodowy Instytut Jakości, przyznaje swoje prestiżowe nagrody branżowe co roku od 50 lat. Szczyci się doświadczeniem w badaniu i analizie produktów konsumpcyjnych z całego świata, którym przyznaje nagrody jakości. Surowe badania kategorii wyrobów spirytusowych i napojów alkoholowych trwają nawet cztery miesiące i są kierowane przez prof. J. Bessemansa, znanego enologa i eksperta w zakresie win i napojów alkoholowych.

 

Opublikowano: 22.06.2010
Aktualizacja: 22.06.2010