Triverna wysłała ponad milion gości do hoteli w Polsce

Udostępnij artykuł

Portal rezerwacyjny Triverna.pl to jedna z najczęściej wybieranych platform zakupowych turystyki krajowej. Ponad milion – tylu gościom, polska firma pomogła wypocząć w ciągu dziewięciu lat istnienia na rynku.

Triverna

W związku z rozwojem bazy noclegowej i coraz większym wyborem miejsc oraz form wypoczynku chcemy promować odpoczynek w Polsce jako pierwszy wybórkomentuje Dawid Dusza, prezes i założyciel Triverna.

Powiększyliśmy zespół, cały czas wzbogacamy ofertę współpracy z hotelarzami, która przekłada się na atrakcyjne propozycje dla naszych klientów – dodaje Jakub Bączykowski, dyrektor zarządzający Triverna.

Wszelkie zmiany polityczno-gospodarcze mają wpływ na branżę turystyczną, która jest bardzo wrażliwa na czynniki zewnętrzne. Każdy niesprzedany pokój dla hotelarza to produkt przeterminowany, strata. To jeden z powodów, dla których Triverna skupia swoje działania w większości na rynku polskim, pomagając turystyce krajowej.

Podczas tegorocznego sezonu wakacyjnego królowały wyjazdy krótkie, 3-4 dni. Polacy pokochali długie weekendy, dowodem na to jest rekord 14-go sierpnia 2023 (poniedziałek) – 1840, tyle pokoi hotelowych zajmowali klienci Triverna.pl tylko w tym dniu.

Najdłuższy pobyt zarezerwowany przez portal trwał 15 dni, a największe wyprzedzenie z jaką dokonano rezerwacji 398 dni. Najczęściej wybieranym standardem hotelu były 4 i 3 gwiazdki oraz obiekty nieskategoryzowane na Pomorzu i Dolnym Śląsku. W wakacje średnia kwota całej rezerwacji na dwie osoby wynosiła 2 199pln. Dużym zainteresowaniem wśród klientów Triverny cieszyły się oferty Dzieci gratis, gdzie najmłodsi otrzymywali bezpłatnie pobyt w hotelu.

Ciepły wrzesień, atrakcyjne posezonowe oferty sprawiły wzrost obłożenia w hotelach w całej Polsce, szczególnie w weekendy ze średnią ceną całej rezerwacji 1 387pln na dwie osoby za pośrednictwem Triverna.pl

Po fali bardzo krótkiego okna rezerwacyjnego, obserwujemy powrót do planowania długoterminowego. Obecnie, wyprzedzenie z jakim nasi klienci w większości rezerwują pobyty to 30 dni. Dlatego już teraz warto pomyśleć o zimowych wyjazdach – komentuje Jakub Bączykowski, dyrektor zarządzający Triverna.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2023

Źródło: Triverna.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 20.10.2023
Aktualizacja: 20.10.2023