Warszawa doczekała się swojego pierwszego Popeyes

Udostępnij artykuł

Po otwarciu pierwszych dwóch restauracji Popeyes – we Wrocławiu i Szczecinie przyszedł czas na Warszawę. Od 21 września mieszkańcy stolicy i jej okolic będą mogli spróbować słynnych kurczaków w luizjańskim stylu.

Już nie trzeba będzie jechać do Wrocławia czy Szczecina, żeby spróbować słynnego soczystego kurczaka marynowanego przez 12 godzin, chrupiącej panierki, doskonałych dodatków i wyrazistych przypraw. Poza pysznymi daniami, Popeyes to także niesamowita atmosfera przenosząca gości do miasta muzyki i dobrego jedzenia.

Warszawska scena kulinarna jest jedną z najbogatszych i najciekawszych w Polsce. Tak urozmaiconej oferty nie ma żadne inne miasto w kraju. Nie może w niej zatem zabraknąć słynnych smaków Luizjany i tak kultowej marki jaką jest Popeyes – mówi Jakub Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu Popeyes. Bardzo cieszę się, że Warszawiacy będą mieli okazję spróbować wyrazistej kuchni Popeyes. Mam nadzieję, że pokochają ją, jak miliony ludzi na całym świecie – dodaje Aleksandrowicz.

Smaki Popeyes poznali już mieszkańcy Wrocławia i Szczecina. Tam restauracje już działają a kolejki po dania nie słabną. Co więcej, Wrocławianie już na 14 godzin przed otwarciem restauracji czekali na swoje pierwsze Chicken Sandwich a w Szczecinie kolejka ustawiła się na ponad dobę wcześniej. Teraz kolej na mieszkańców Warszawy i okolic, bo Popeyes nie zwalnia tempa i konsekwentnie realizuje swój plan rozwoju na polskim rynku.

Złote Tarasy to unikalne centrum handlowe zlokalizowane w samym sercu stolicy, które od początku swojej działalności skupia się na rozbudowaniu portfolio najemców – mówi Maciej Sanetra, Dyrektor CH Złote Tarasy, Cushman & Wakefield. Tym bardziej cieszy nas, że kultowy Popeyes wybrał Złote Tarasy na pierwszą w Warszawie lokalizację swojej restauracji, która uzupełni szeroki już gastronomiczny tenant mix – dodaje Maciej Sanetra.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

O Popeyes

Popeyes® powstał w 1972 roku w Nowym Orleanie w Luizjanie. Marka szybko podbiła serca gości w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, stając się jedną z największych sieci restauracji szybkiej obsługi. Obecnie posiada ponad 4200 restauracji w ponad 30 krajach na różnych kontynentach, a jej specjalnością niezmiennie są aromatyczne, autentyczne smaki dziedzictwa Luizjany.

Źródło: Popeyes Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 31.08.2023
Aktualizacja: 31.08.2023