Warszawskie hotele przylotniskowe PHH najlepiej ocenione

Udostępnij artykuł

Dwa hotele należące do Grupy PHH, zlokalizowane przy Lotnisku Chopina – Renaissance i Courtyard uzyskały najlepszy wynik współczynnika polecenia hotelu ITR (Intent To Recommend). Tym samym zajęły pierwsze miejsce wśród swoich marek wszystkich hoteli franczyzowych sieci Marriott International w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce (EMEA) za trzy kwartały 2022 r.

Pracownicy hoteli PHH
Pracownicy hoteli PHH

Uzyskany przez nasze dwa nasze hotele – Renaissance i Courtyard wynik ponad 80 proc. współczynnika polecenia hotelu ITR (Intent To Recommend) na podstawie kilku tysięcy ankiet z opiniami gości to wielkie wyróżnienie dla naszych pracowników i docenienie naszej codziennej pracy. Nasze przylotniskowe hotele Grupy PHH otrzymały te wyróżnienia spośród prawie setki hoteli franczyzowych marek Renaissance oraz Courtyard w państwach położonych w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce (EMEA). Zdobycie pierwszego miejsca za trzy kwartały 2022 r. jeszcze bardziej motywuje nas do dalszych wysiłków, aby zapewnić jeszcze wyższy standard usług dla naszych gościpodkreśla Sylwia Korzeniewska, dyrektor Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Renaissance Warsaw Airport Hotel

To pierwszy pięciogwiazdkowy hotel sąsiadujący z portem lotniczym i także pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do największej sieci hotelarskiej na świecie – Marriott International. Dysponuje 225 pokojami, w tym 11 apartamentami, których wystrój odwołuje się  do polskiego modernizmu. Jako jedyny w okolicy lotniska, ma w swojej ofercie basen i sauny oraz ekskluzywną strefę SPA. Goście hotelu mogą również skorzystać  z Club Lounge na najwyższym piętrze, z obszerną ofertą gastronomiczną  i niepowtarzalnym widokiem na płytę lotniska. W hotelu znajduje się nowocześnie zaprojektowana przestrzeń konferencyjna, która umożliwia dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta – 9 sal konferencyjnych, a także Sala Balowa o powierzchni 400 metrów kwadratowych.

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Czterogwiazdkowy Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport to pierwszy hotel tej marki w Polsce. Obiekt posiada 241 pokoi i 13 sal konferencyjnych o powierzchni prawie 764 mkw. W momencie otwarcia w 2003 roku, obiekt był jedynym hotelem zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Polsce. Sukces hotelu zapoczątkował inne inwestycje hotelowe zlokalizowane w pobliżu lotnisk w Polsce. Rokrocznie z usług hotelu korzysta prawie 90 tys. gości. Courtyard by Marriott Warsaw Airport był wielokrotnie nagradzany międzynarodowymi nagrodami, m.in. był doceniamy przez gości hotelowych co uplasowało go w czołówce najlepszych hoteli tej marki na świecie.

Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 04.11.2022
Aktualizacja: 04.11.2022