Wojciech Skoczylas nowym prezesem zarządu North Food Polska

Udostępnij artykuł

Wojciech Skoczylas ostatnie 5 lat pracował w Costa Coffee Polska S.A., gdzie odpowiadał za kawiarnie Costa Coffee w Polsce i Łotwie. Wcześniej w Lagardere Travel Retail Polska rozwijał sieć sklepów convenience oraz segment QSR, gdzie m.in. w ramach franczyzy odpowiadał za współpracę z McDonald’s i Johny Rockets.

Podczas ponad 20-letniej kariery zawodowej zdobył bogate doświadczenie w obszarach takich jak strategie biznesowe, rozwój modeli biznesowych w sektorach retail, petrol i HoReCa, modelowanie struktur z uwzględnieniem istoty kultury organizacji oraz M&A.

O North Food Polska S.A.

North Food zarządza restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants)
i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w dwóch formatach: North Fish oraz John Burg.

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach i owocach morza. Lokale znajdują się w najlepszych centrach handlowych w Polsce. Pod marką John Burg kryje się restauracja, która serwuje znakomite jakościowo burgery i steki z certyfikowanej wołowiny Black Angus. 

North Food Polska S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej, należącej do Michała Sołowowa, w skład której wchodzą firmy: Synthos, Cersanit, Barlinek czy Komfort, a także: 3DGence, New Era Materials, Homla i Corab.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Źródło: North Food Polska S.A.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 24.10.2023
Aktualizacja: 24.10.2023