Wyjazdy Wielkanocne coraz bardziej popularne

Udostępnij artykuł

Coraz więcej Polaków decyduje się na spędzenie świąt poza domem. O tym jakie kierunki warto wybrać oraz jakie atrakcje na ten okres przygotował Aspen Prime Bike&Ski Resort, opowiada Tomasz Kunstler, właściciel obiektu.

Wielkanoc Aspen Prime Bike&Ski Resort

Weekend wielkanocny to dobry czas na tzw. City Break zarówno w Polsce ale także zagranicą. Szczególnie warto wtedy udać się do głównych miast Europy, takich jak Paryż, Lizbona, Porto, Berlin. Polecam także włoskie destynacje, np. Mediolan, Rzym, gdzie same spędzenie świąt będzie dla nas ciekawe, tam każdy region ma swoje tradycje. Warto zajrzeć również do Hiszpanii np. Barcelony. Wiosna to idealny czas na zwiedzanie tego typu miast, bo pogoda jest sprzyjająca. Nie ma jeszcze upałów, a jest o wiele cieplej niż w naszym kraju. Biura podróży mają specjalne oferty na Wielkanoc już od wielu sezonów. Jest to więc sprawdzony i lubiany trend mówi Tomasz Kunstler, ekspert branży hotelarskiej i właściciel Aspen Prime Bike&Ski Resort.

Gdzie udać się w Polsce?

Wielkanoc coraz częściej można spędzić także w wielu polskich hotelach. Modne są już nie tylko uwielbiane przez Polaków góry ale także inne regiony, chociażby morze na czele z Trójmiastem, ale także mniej oczywiste miejscowości, położone w pięknym otoczeniu lasów czy jezior.

Wyjazd do hotelu w Polsce to dobra opcja dla rodzin z dziećmi, ale oczywiście nie tylko. Na pewno mamy tu połączenie odpoczynku z tradycyjnymi obchodami, gdyż hotele mają na tę okazję specjalne pakiety. Nie musimy się o nic martwić, możemy postawić na relaks i czas spędzony z rodziną. My w Aspen Prime Bike&Ski Resport w Podlesiu przygotowaliśmy takie atrakcje jak uroczyste śniadanie wielkanocne, lany poniedziałek w strefie basenowej, malowanie pisanek zarówno dla dzieci i dorosłych, szukanie zajączka i prezentów, koszyczek wielkanocny. Do tego oczywiście dochodzi standardowa oferta pobytowa z pakietem powitalnym i dostępem do SPA, masaży, siłowni, sauny. Taki świąteczny weekend stal się popularną opcją, bo goście szukają okazji do odpoczynku od codzienności. Wiosną łatwiej spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu. Obserwuję także tendencję, że wyjazd na Wielkanoc jest bardziej akceptowany w społeczeństwie niż na Boże Narodzenie, które wciąż kojarzy nam się mocno ze spędzaniem tych dni w domu z rodziną. Zauważalne jest, że Polacy się przełamują i zaczynają organizować wyjazdy podczas obu świąt. Trend ten na pewno będzie rosnący tłumaczy Tomasz Kunstler.

Źródło: Aspen Prime Bike&Ski Resport

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 16.03.2023
Aktualizacja: 16.03.2023