Sweets & Coffee

Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży - właścicieli i osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania kawiarni, cukierni, lodziarni i piekarni niezależnych oraz sieciowych.

 

pełne wydanie zamów prenumeratę czasopisma

 
 

 

 
NA RYNKU OD LUTEGO 2016!
SWEETS & COFFEE - czasopismo właścicieli kawiarni, cukierni, lodziarni i piekarni. Niekwestionowany lider zasięgu w tej grupie! Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży!
Dostępne bezpłatnie dla 35 000 odbiorców horecanet.pl, ponad 15 500 subskrybentów newslettera otrzymuje je na swoją skrzynkę, natomiast 8000 egzemplarzy jest drukowanych i rozsyłanych imiennie. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty.

Zapraszamy firmy, którym zależy na efektywnym dotarciu do klientów.
Czasopismo trafia bezpośrednio do odbiorców kwalifikowanych, którymi są:
- właściciele kawiarni, cukierni, lodziarni i piekarnio-cukierni
- prezesi i zarządy sieci kawiarni i cukierni
- "kupcy" z niezależnych lokali oraz największych sieci
- decyzyjni menadżerowie, wybitni praktycy i eksperci branży HoReCa

Ponadto czasopismo jest dodatkowo dystrybuowane i promowane na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branży HoReCa w Polsce.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.