Grycan przekaże całkowity dochód ze sprzedaży Deseru z Sercem na WOŚP

Udostępnij artykuł
Po raz kolejny sieć włączyła się w zbiórkę organizowaną przez Jerzego Owsiaka. Wzorem poprzednich lat, również podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można wspierać akcję dzięki wizycie w lodziarnio-kawiarni.

W sobotę 11 stycznia oraz niedzielę 12 stycznia do menu wraca Deser z Sercem. Całkowity dochód ze sprzedaży deseru zostanie przekazany na zakup specjalistycznego sprzętu zapewniającego najwyższe standardy diagnostyczne i lecznicze w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Nie wyobrażamy sobie stycznia bez grania z Orkiestrą. Cele WOŚP są nam szczególnie bliskie, dlatego  serdecznie zapraszamy wszystkich na Deser z Sercem! – zachęca Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Deser z Sercem to trzy kulki lodów w dowolnych smakach udekorowane puszystą bitą śmietaną, polewą truskawkową i maślanym ciasteczkiem w kształcie serca.

11 i 12 stycznia 2020 roku deser będzie można zamówić we wszystkich lodziarnio kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń w całej Polsce.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

***

Opublikowano: 09.01.2020
Aktualizacja: 09.01.2020