20. urodziny Radisson Collection Hotel Warszawa

Udostępnij artykuł

8 września br. odbył się event z okazji 20-tych urodzin hotelu w stylu Perły i Diamenty. Gości przywitali dyrektor generalny Marco Eichhorn, a także Maciek Miazek – wiceprezydent Radisson Hotel Group na Polskę.

20 lat Radisson Collection Warszawa

Podczas całego wieczoru, gościom towarzyszyły występy zespołów z muzyką na żywo – Snatched Music Project, Burleska Show oraz koncert gwiazdy wieczoru Ani Wyszkoni, która wykonała swoje największe przeboje. Pozostałymi atrakcjami był DJ, który zadbał o świetną zabawę do białego rana. Dodatkowo ważnym punktem uroczystości, była charytatywna zbiórka na rzecz fundacji non-profit “Piękne Anioły”, której celem statutowym jest wsparcie finansowe dla gorzej sytuowanych dzieci. Ostateczna kwota, która została zebrana podczas całego wydarzenia i przekazana na rzecz Fundacji to 20 000 PLN.

O doznania smakowe tego wieczoru zadbał Szef Kuchni – Krzysztof Bogucki, który wraz ze swoim zespołem zabrał zgromadzonych gości w kulinarną podróż. Wyjątkowe bufety, specjalnie przygotowane na tę okazję przystawki, sałatki, desery oraz dania główne takie jak: grillowany filet z łososia oraz polędwica Black Angus w sosie truflowym czy serwowane na lodzie ostrygi pokazały niezmienny kunszt i wyjątkowość naszej kuchni. Jednak głównymi atrakcjami kulinarnymi okazały się stacje gotowania na żywo, a dokładnie stacja Sushi, która podczas całego wieczoru zaserwowała ponad 500 rolek i oraz stacja z makaronami i Parmezanem, na której nasi doświadczeni kucharze przygotowywali na żywo między innymi truflowe spaghetti.

W ten sposób, chcieliśmy podziękować zaproszonym Gościom, Przyjaciołom oraz Partnerom za wkład włożony w sukces hotelu w ciągu ostatnich dwóch dekad. Była to również świetna okazja, aby zaprezentować całkowicie odnowione wnętrza hotelu, w tym nowo otwarty Executive Lounge oraz spotkać się po raz pierwszy po trudnym okresie pandemii – mówi Marco Eichhorn – Dyrektor Generalny Radisson Collection Hotel, Warszawa.

Historia hotelu rozpoczęła się 2 września 2002 roku. Tego dnia, przy ulicy Grzybowskiej 24 swoich pierwszych gości przyjął Radisson SAS Centrum Warszawa. Po 17 lat działalności, hotel zmienił swoją nazwę na Radisson Collection Hotel, Warszawa. Renowacja rozpoczęła się w grudniu 2019 roku i zakończyła się 17 maja 2019 roku. Podczas 5 miesięcy zamknięcia hotelu, odnowione zostało łącznie 309 pokoi i apartamentów (281 pokoi & 28 apartamentów), lobby oraz recepcja. Renowację przeszły również restauracje, które przyjęły całkowicie nową, inspirowaną lokalnie koncepcję oraz nowe nazwy – zaczerpnięte ze języka esperant: restauracja śniadaniowa Tago (w tłumaczeniu „dzień”) oraz restauracja a la carte The Spot. W kolejnych etapach renowację przeszły także sale konferencyjne, Executive Lounge oraz dwupiętrowe centrum fitness z basenem, saunami oraz salami masażu. Radisson Collection Hotel, Warszawa jest flagowym hotelem sieci Radisson w Europe, a także jedynym hotelem tej marki w Polsce.

O Radisson Collection

Radisson Collection to nowa generacja kultowych hoteli i jedynych w swoim rodzaju obiektów. Każdy z nich może pochwalić się niepowtarzalnym, autentycznym charakterem zakorzenionym w lokalnym klimacie. Nowoczesny design łączy elegancję w formie i funkcjonalności, dzięki temu te hotele są najlepszym celem podróży dla tych, którzy cenią dynamiczny i ekskluzywny styl życia. Goście i profesjonalni partnerzy biznesowi mogą wzbogacić swoje doświadczenia z Radisson Collection, uczestnicząc w Radisson Rewards, globalnym programie lojalnościowym oferującym wyjątkowe korzyści i nagrody. Radisson Collection jest częścią Radisson Hotel Group, do której należą również Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Radisson Individuals, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson oraz prizeotel połączone pod jedną komercyjną marką Radisson Hotels.

Źródło: Radisson Collection Hotel Warszawa

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2022
>> Kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Rynek Hotelarski w Polsce RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 19.10.2022
Aktualizacja: 19.10.2022