Accor otworzy Novotel Living w Estonii w 2022 roku

Sieć uzupełnia swoje portfolio w Europie Północnej, wprowadzając koncept do Tallina. Inwestor i deweloper, firma Estmak Capital, powierzył Accor zarządzanie nowym obiektem. Hotel ze 124 pokojami przyjmie pierwszych gości do końca 2022 roku.

Dzięki partnerstwu pomiędzy Accor i  Estmak Capital, marka  Novotel Living wkracza do stolicy Estonii. Będzie to pierwszy obiekt reprezentujący koncept „Living” w krajach bałtyckich. Zlokalizowany w centrum Tallina, pomiędzy starym miastem a portem, obiekt zaoferuje 124 pokoje. Z aneksami kuchennymi oraz przestrzeń coworkingową, siłownię i restaurację. Estonia cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród polskich turystów. .

Novotel Living jest przykładem reprezentowanego przez Accor elastycznego podejścia do gościnności, stanowiącym odpowiedź na zmieniające się potrzeby podróżujących. Koncept „Living”  został już wprowadzony na całym świecie i zaczyna zyskiwać na popularności zarówno wśród inwestorów, jak i podróżujących.  Już pracujemy nad podobnymi projektami w Belgii czy w Rumunii. Dzięki partnerstwu z Estmak Capital, Novotel Living pojawi się również w  krajach bałtyckich. Cieszymy się, że możemy przedstawić naszym gościom nowy pomysł na  pobyt w hotelu. Odpowiadamy na ich potrzeby i wzbogacamy ich dotychczasowe doświadczenia – mówi Katarzyna Sławińska Development Executive Manager Accor Eastern Europe.

Novotel Living to marka Grupy Accor, stanowiąca połączenie usługi hotelowej, reprezentowanej przez markę Novotel, z usługami apartamentowymi. Hotele proponują elastyczne rozwiązania dla gości planujących kilkudniowe lub kilkumiesięczne pobyty, oferując pokoje i apartamenty z aneksami kuchennymi oraz przestrzeń wspólną dla mieszkańców zwaną „Club House”.

Będzie to pierwszy tego typu hotel apartamentowy w krajach bałtyckich – Novotel Living by Accor. Świat wokół nas się zmienia, sposób podróżowania również. Naszym celem jest zapewnienie osobom przyjeżdżającym do Tallinna w celach biznesowych i zawodowych, ale także turystom i mieszkańcom, najlepszego zakwaterowania o jakim kiedykolwiek marzyli. Istotne jest, aby naszym gościom zapewnić nie tylko nocleg, ale także wielofunkcyjną przestrzeń coworkingową. Wybraliśmy wyjątkową lokalizację dla tej nieruchomości – obok portu w Tallinie, zaledwie kilka minut spacerem od Starego Miasta w Tallinnie i 15 minut tramwajem od lotniska. Estonia, z sercem w Tallinie, nadal pozostaje jednym z ukrytych klejnotów Europy, ale z każdym pobytem podróżni rozwijają wyjątkową więź z naszym krajem. Dlatego wprowadzanie innowacyjnego konceptu marki Novotel postrzegamy jako okazję do wzmocnienia wrażeń gościmówi Timofey Sukonkin, CEO Estmak Capital.

Hotel Novotel Living w Tallinie położony przy ulicy Poordi 5 ma zostać otwarty do końca 2022 roku.

ŚWIAT HOTELI listopad-grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełną treścią publikacji <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.