Accor wprowadza do Bukaresztu hotele Tribe i Adagio

Udostępnij artykuł
Sieć podpisała właśnie umowę o zarządzanie dwoma nowymi hotelami, które powstaną w kompleksie mieszkalnym Nest+ Besarab. Zlokalizowane w okolicy centrum miasta i biznesowych atrakcji, Tribe Bukareszt Basarab i aparthotel Adagio Bukareszt Basarab przywitają pierwszych gości w 2024 roku.

Tribe to rozwijająca się w całej Europie lifestylowa marka Accor. Dzięki nowej umowie podpisanej przez Accor, marka dotrze do Rumunii. Nowy hotel Tribe w Bukareszcie zaoferuje gościom 85 pokoi. Także przestrzeń wspólną ze ścianą pokrytą żywymi roślinami, restauracją, barem z zewnętrznym tarasem. Nie zabraknie także parkingu oraz wielofunkcyjnej sali z możliwością podzielenia na kameralne segmenty. Co więcej, do dyspozycji gości, jak i lokalnej społeczności będzie basen, strefa wellness i siłownia.

Z kolei nowy aparthotel Adagio zaoferuje gościom 115 komfortowych pokoi i apartamentów. Także salon pełniący rolę recepcji i lobby, salę śniadaniową, pralnię oraz podziemny parking. Adagio jest marką przeznaczoną dla gości szukających połączenia komfortu standardowego mieszkania z usługami hotelowymi.

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

Nowe hotele powstaną przy ulicy Miron Costin, w pobliżu mostu Basarab i dworca kolejowego Basarab. W odległości pięciu minut spacerem od głównego dworca kolejowego „Gara de Nord”. Sześciu minut jazdy samochodem do Placu Zwycięstwa i dziesięciu minut od Placu Uniwersyteckiego.

Rewolucyjna koncepcja lifestylowej marki Tribe oraz komfort i przytulny charakter Adagio, nowy obiekt przyciągnie gości szukających niezapomnianych doświadczeń z pobytu. Za sprawą nowatorskiego podejścia hotele odnajdą się w segmentach rynku, gdzie brakuje średniej wielkości obiektów lifestylowych. Tych skierowanych do współczesnych gości korzystających z pobytów długoterminowych. Dlatego jesteśmy pewni, że nasze marki zostaną ciepło przyjęte przez rynek i będą cieszyć się pomyślną działalnością – mówi Frank Reul, wiceprezes ds. rozwoju Accor w Europie Północnej.

Ogłoszenie tak odważnego projektu odzwierciedla nasze zaangażowanie w dostarczanie nowych, ekscytujących produktów i usług dla Bukaresztu. Ukazuje też nasz udział w rozwoju lokalnej społeczności poprzez ożywienie okolicy dysponującej ogromnym potencjałem. Partnerstwo z wiodącą globalną grupą hotelarską Accor stanowi gwarancję jakości naszych produktów i doskonałej obsługi. Profesjonalny zespół Accor i globalne know-how idealnie uzupełniają nasze możliwości rozwoju. Wspierają w realizacji wizji przekształcenia hoteli Tribe-Adagio w punkt nawigacyjny dla osób podróżujących w celach biznesowych i turystycznych, a także dla naszych sąsiadów – mówi Lucian Marinescu, Pre-Opening General Manager, Tribe Bukareszt Basarab i Adagio Bukareszt Basarab.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione