ADA Cosmetics dodaje zabezpieczenie Safe Lock Seal do systemu dozowników Smart Care+

Udostępnij artykuł

ADA Cosmetics oferuje opatentowaną technologię zapewniającą najwyższy poziom higieny – najbardziej higieniczny na świecie system dozujący Smart Care + teraz z Safe Lock Seal. Najlepszy system dozujący na świecie jest teraz jeszcze lepszy. Nowe zabezpieczenie Safe Lock Seal w kolorze magenty chroni opatentowaną technologię membranową systemu Smart Care firmy ADA Cosmetics. Stanowi ona wizualny dowód na to, że dozownik nie był otwierany ani nie został zmanipulowany, a także gwarantuje stuprocentowe zabezpieczenie higieniczne tego bestsellera.

Pełna moc systemu Smart Care+

W przeciwieństwie do innych systemów dozowników, Smart Care+ gwarantuje szczelność, uniemożliwia dostanie się zanieczyszczeń do środka oraz zapewnia brak efektu zużycia – dzięki unikalnej membranie chronionej przez Safe Lock Seal. Ta opatentowana technologia jest gwarantem jakości dozowanego płynu, który jest chroniony przed zanieczyszczeniami.

Moc Smart Care+ została doceniona przez renomowany, niezależny Instytut Higieny przy Uniwersytecie Nauk Stosowanych Rhine-Waal w Niemczech. Analiza naukowa przeprowadzona przez instytut wykazała brak bakterii wewnątrz dozowników Smart Care+.

Innowacja dla najwyższej wydajności

W ADA Cosmetics staramy się zaskakiwać, być zrównoważonymi ekologicznie i oferować higieniczne produkty – mówi Gerd von Podewils, Chief Marketing Oficer firmy. Nasze nowe zabezpieczenie Safe Lock Seal gwarantuje hotelom, że mogą zaoferować swoim gościom najbardziej higieniczne rozwiązanie na rynku – dzięki Smart Care+, a jednocześnie korzystać z wielu zalet tego bestsellera w zakresie dozowników, na przykład z pełnej możliwości recyklingu.

Inteligentny wybór dla hoteli i ich gości

Smart Care+ może być stosowany z różnymi markami i zindywidualizowany w zależności od życzeń konkretnego klienta hotelowego.  Dozownik daje się w 100% opróżnić, a monomateriałowa butelka i nasadka z polipropylenu (PP) zapewniają łatwy recykling. Szybka, trwająca zaledwie pięć sekund wymiana butelek pozwala na wysoce efektywny housekeeping. Smart Care+ z nowym zamknięciem Safe Lock Seal marki ADA Cosmetics jest już w sprzedaży. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.ada-cosmetics.com.

Tekst powstał we współpracy z ADA Cosmetics.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2023

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 02.05.2023
Aktualizacja: 02.05.2023