Almatur: Wakacje dla dzieci i nastolatków w ofercie First Moment

Liczne zniżki cenowe, a także ochrona klientów przed skutkami niespodziewanej kwarantanny – z tego można skorzystać przy zakupie kolonii i obozów tematycznych przygotowanych przez Biuro Podróży Almatur.
Twoja oferta pod szczególną ochroną

Od kilku lat w branży turystycznej niesłabnącą popularnością cieszą się oferty niejako przeciwstawne do znanego „last minute”. To oferta „first minute”. Dzięki zakupowi z dużym wyprzedzeniem czasowym jest nieraz znacznie bardziej atrakcyjna cenowo. Dlatego właśnie wielu rodziców myśli o wakacjach swoich dzieci już zimą. W tym roku, z powodu wciąż panującej pandemii, wiele osób może obawiać się wcześniejszych zakupów wycieczek i ewentualnej utraty pieniędzy w razie zachorowania lub obowiązku odbycia kwarantanny. Wychodząc naprzeciw tym wątpliwościom Almatur, w obowiązującej od 15 lutego do 8 marca promocji First Moment, oferuje również pakiet „Rezerwuj bez Obaw”. Na co można liczyć w jego ramach?

„Rezerwuj bez Obaw” ma chronić naszych klientów przede wszystkim przed utratą pieniędzy i możliwości wyjazdu w razie zachorowania na COVID – 19 lub konieczności odbycia kwarantanny. Zaliczka wynosi jedynie 200 zł. W przypadku zachorowania na koronawirusa lub kwarantanny oferujemy możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji na inny termin wyjazdu. Pakiet przewiduje też bezpłatną rezygnację z wykupionych wakacji do 30. dnia przed datą wyjazdu. Dzięki tym udogodnieniom nasi Klienci, decydując się na wyjazd dla swojego dziecka w ofercie First Moment nie muszą martwić się o to, że choroba pokrzyżuje wakacyjne plany ich pociech i że stracą pieniądze – mówi Mirosław Sikorski, prezes zarządu Almatur.

Wyjazd tematyczny – najlepszy pomysł na bon turystyczny

W sezonie 2021 dodatkową zachętą do zakupienia wyjazdu dla młodzieży jest Polski Bon Turystyczny, który można zrealizować wybierając dowolną ofertę Almaturu w kraju. Ponadto, przy realizacji bonu, firma oferuje w ramach promocji First Moment dodatkowo rabat w wysokości 50 zł. W ofercie dostępnych jest aż 76 lokalizacji, a propozycji tematycznych jeszcze więcej. W katalogu firmy znajdują się nie tylko wyjazdy stricte rekreacyjne, ale także obozy sportowe, artystyczne czy kolonie tematyczne, np. te nawiązujące do survivalu lub zainteresowań  kulinarnych. Młodzież może przebierać w propozycjach wyjazdów, na których będzie szansa podszkolić np. swój warsztat pisarski lub wokalny, albo nauczyć się fotografować czy malować. Dla miłośników nietuzinkowego spędzania czasu stworzono wiele ofert obozów tematycznych, np. przygodowy, szybowcowy, detektywistyczny, fitness, paintballowy czy militarny.

Dodatkowe promocje

Promocyjne ceny obozów i kolonii w ofercie First Moment oraz dodatkowa zniżka o wartości 50 zł przy wykorzystaniu bonu turystycznego to nie wszystkie okazje cenowe, na jakie mogą liczyć Klienci Almaturu. Rodzice, którzy chcieliby wysłać na kolonie lub obóz co najmniej dwoje dzieci otrzymają po 50 zł rabatu na każde z nich. Wybór dwóch wyjazdów w tym samym sezonie dla jednego dziecka również zaowocuje zniżką w wysokości 50 zł na drugą imprezę turystyczną.

Almatur nie zapomina o swoich stałych klientach, oferując im przy zakupie bezpłatne audiobooki, bony zakupowe lub fakultety na wybranych imprezach.

ŚWIAT HOTELI listopad-grudzień 2020
>> kliknij, aby
się zapoznać się z pełną treścią publikacji <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.