Alva wystartuje w konkursie Supplier of the Year FPH 2018

Przedstawiciele firmy – importera najwyższej jakości wyposażenia dla branży HoReCa – spotkają się z kilkudziesięcioma osobami odpowiedzialnymi za zakupy, zaopatrzenie i inwestycje w sieciach oraz obiektach niezależnych w ramach Business Speed Dating podczas XIII Forum Profit Hotel 2018. Alva weźmie także udział w konkursie dla najlepszych dostawców – Supplier of the Year FPH 2018. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą środę 12 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

Alva w swojej ofercie stara się podążać za aktualnymi trendami i nowościami na rynku HoReCa. Jej producenci stale udoskonalają swoją ofertę i dbają o jej innowacyjny charakter. Wysoka jakość oferowanych produktów jest dla firmy najważniejsza, dlatego proponuje klientom produkty najbardziej renomowanych i uznanych producentów z Europy i Stanów Zjednoczonych. W ślad za wysoką jakością produktów idzie ich wyjątkowa trwałość. Porcelana Steelite to nie tylko fantastyczne, często ponadczasowe, wzornictwo, ale również dożywotnia gwarancja na wyszczerbienia. Dzięki temu porcelana ta świetnie sprawdza się w hotelach, restauracjach czy kawiarniach. Dożywotnia gwarancja na wyszczerbienia jest tym co odróżnia porcelanę Steelite od innych funkcjonujących na rynku producentów. Natomiast Serax to przede wszystkim unikalny design i oryginalność. Poza porcelaną Alva posiada w swojej ofercie szeroki wybór szkła (francuski ARC czy włoskie Bormioli Rocco), sztućców (brytyjski Robert Welch, niemiecki HEPP, włoski Pintinox czy hiszpański Comas), a także nowatorskie rozwiązania bufetowe oferowane przez brytyjski Creative, niemiecki APS czy francuskie Emile Henry.

W konkursie Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2018 biorą udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora HoReCa, które zgłosiły i opłaciły swój udział w XIII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2018 jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating organizowanych w ramach wydarzenia. Trzech, równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Laury dla najlepszych Dostawców Roku wręczone zostaną podczas wieczornej Gali na zakończenie XIII Forum Profit Hotel 2018.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione