Anna Wierus dyrektorem DoubleTree by Hilton Wroclaw

Udostępnij artykuł

Z dniem 19 września br. stanowisko dyrektor generalnej hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw objęła Anna Wierus. Dotychczasowy dyrektor – Matthias Herd – który pełnił tę rolę od początku istnienia obiektu – objął stanowisko dyrektora generalnego hotelu Hilton Warsaw City.

Anna Wierus – biografia

Nowa dyrektor generalna hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw jest związana z obiektem od fazy pre-openingu. Przez lata pełniła tam funkcję dyrektora operacyjnego, a ostatnimi czasy – również dyrektora sprzedaży. Osiągając wysokie wyniki sprzedażowe przy jednoczesnym dbaniu o kulturę pracy i satysfakcję gości.

Anna Wierus jest rodowitą wrocławianką i absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Swoje ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pełniąc zróżnicowane funkcje w hotelach: Hilton Warsaw City, Sofitel Wroclaw, Ibis Styles Wroclaw.

O hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw

To hotel zlokalizowany na terenie kompleksu OVO, w samym sercu stolicy Dolnego Śląska. Obiekt, otwarty w 2016 roku, posiada 189 pokoi i apartamentów, a także profesjonalne centrum konferencyjne z salą balową. Do dyspozycji gości pozostają także: OVO Bar i Restaurant, strefa wellness z basenem w Holmes Place i zabiegami w Kandara SPA, zielone patio, a także parking podziemny.

Źródło: Hilton

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2022
>> Kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Rynek Hotelarski w Polsce RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 22.09.2022
Aktualizacja: 22.09.2022