Berlin Döner Kebap otworzył 47 restaurację

Kolejny lokal sieci rozpoczął działalność 15 stycznia. Jest to już siódma restauracja w Poznaniu, dzięki czemu sieć stał się on drugim, po Szczecinie, miastem z największą liczbą restauracji marki. Nowy punkt znajduje się w Centrum Handlowym Avenida.

Avenida to ciekawy projekt, ponieważ nie jest nastawiony wyłącznie na mieszkańców Poznania, ale również osoby przyjezdne z różnych miast Polski. Wszystko dzięki charakterystycznemu umiejscowieniu tamtejszego food courtu – tuż nad Dworcem Głównym. Marka Berlin Döner Kebap pierwszą restaurację otworzyła w 1998 roku. Jest rozpoznawalna dzięki nowoczesnemu podejściu do dań z mięsem kebabowym. Jej wyróżnikami stały się przede wszystkim wysokiej jakości mięsa, jak 100 proc. wołowina oraz kurczak bez GMO i antybiotyków. Na liście miejsc, w których można zjeść kebap są m.in. gdańskie Forum, łódzka Manufaktura, Stary Browar w Poznaniu, Riviera w Gdyni, Wola Park w Warszawie, Baltic Park Molo w Świnoujściu czy Galeria Kaskada w Szczecinie. Do połowy 2019 roku planowanym jest posiadanie 50 restauracji w portfolio sieci. Najbliższe otwarcie to Centrum Forum w Gliwicach.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <


Avenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w Wielkopolsce, które na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni 60 tysięcy metrów kwadratowych mieści blisko 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest 1,5 tys. miejsc parkingowych (trzy godziny darmowego parkowania. Centrum posiada bezpośrednie połączenie z dworcem kolejowym i autobusowym. Właścicielem obiektu jest spółka ECE Projektmanagement Polska.

 © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.