Berlin Doner Kebap w Zielonej Górze otwarty

Udostępnij artykuł

W styczniu br. marka otworzyła pierwszą restaurację w tym mieście. Jest to jednocześnie 60. lokal sieci w Polsce. Berlin Doner Kebap w Zielonej Górze tę otworzył franczyzobiorca posiadający już punkt sieci w Łodzi, Płocku czy Kaliszu.

Bardzo cieszy nas dalszy rozwój sieci. Otwarcie restauracji w Zielonej Górze to mocne wejście w 2022 rok– mówi Karol Kostyrka, manager ds. rozwoju. Punkt w tym mieście jest galeryjny, położony w samym sercu miasta. Na terenie centrum odbywają się także liczne imprezy okolicznościowe, koncerty, pokazy mody czy noce zakupów. Takie bogactwo atrakcji przyciąga szerokie grono odwiedzających, a tym samym potencjalnych klientów restauracji Berlin Doner Kebap w Zielonej Górze.

Berlin Doner Kebap jest siecią, która działa w Polsce od ponad 20 lat. Osoby preferujące dietę rośliną, zawsze mogą wymienić dostępne mięso na oryginalny, cypryjski ser Halloumi lub przygotowywane według własnej receptury Falafele – kotleciki z ciecierzycy. Sieć można odnaleźć m.in. w takich miejscach jak: Galeria Krakowska w Krakowie, Galeria Bałtycka i Forum w Gdańsku, Złote Tarasy w Warszawie, Forum w Gdańsku, Galeria Kaskada w Szczecinie czy kompleks Baltic Park Molo w Świnoujściu. Dynamicznie rozwija się także kanał delivery, który znacznie zyskał na popularności w ciągu ostatnich miesięcy. Focus Park to największe centrum handlowo-rozrywkowe w mieście i regionie, a przy tym rewitalizacja zabytkowej fasady Polskiej Fabryki Wełny. Centrum znajduje się nieopodal głównej handlowej ulicy miasta – Kupieckiej. Każdego dnia kompleks odwiedzają tysiące klientów z całego Lubuskiego.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 14.01.2022
Aktualizacja: 14.01.2022