Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town najlepiej oceniony wśród gości sieci Best Western

Udostępnij artykuł

Na podstawie danych z aplikacji Medallia Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town zajął 1. miejsce w najważniejszym wskaźniku satysfakcji z pobytu w hotelach Best Western gości za sierpień 2023.

Wskaźnik ten określa najwyższy średni wynik satysfakcji “Overall Score” uzyskany wyłącznie na podstawie recenzji on-line.

To wyjątkowe wyróżnienie naszej ciężkiej pracy, ponieważ udało się uzyskać taki wynik w momencie, kiedy hotel miał średnie obłożenie na poziomie 90 proc. Zostaliśmy ocenieni najwyżej wśród hoteli naszego regionu aż w 4 kategoriach. Dziękujemy bardzo za Wasze zaufanie. Wasze opinie dają nam motywację do dalszej ciężkiej pracy. Zapraszamy do Olsztyna!mówi dyrektor BWP Hotel Olsztyn Old Town, Łukasz Uliszewski.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2023

Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town to trzygwiazdkowy obiekt zlokalizowany w sercu Olsztyna, zaledwie 600 metrów od Starego Miasta. Do dyspozycji gości pozostają 83 komfortowe pokoje o zróżnicowanym standardzie oraz klimatyczna restauracja. Po niedawnej modernizacji, hotel stał się jednym z najnowocześniejszych centrów szkoleniowo-konferencyjnych w mieście. Dysponuje czterema salami konferencyjnymi w tym salą bankietową, umożliwiającą organizację przyjęć dla nawet 150 osób. W obiekcie znajduję się parking podziemny.

Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 18.09.2023
Aktualizacja: 18.09.2023