Bestsellerowa seria czekolad Mokate TO GO dedykowana sektorowi HoReCa

Udostępnij artykuł

Branża HoReCa jest świadkiem znaczących zmian w preferencjach konsumentów, którzy coraz bardziej kładą nacisk na jakość produktów a tym samym – na ich pochodzenie. Odpowiedzią na te oczekiwania, jest seria czekolad do picia – Mokate TO GO o szerokim zastosowaniu.

Czekolady z portfolio Mokate Professional doskonale sprawdzą się w ekspresach do kawy, czekoladziarkach, czy automatach vendingowych. Znajdziecie je w menu romantycznych restauracji, przydomowych piekarni, aż po duże sieci hotelowe.

Seria Mokate TO GO sprzedawana z sukcesem w ponad 60 krajach na świecie, wciąż cieszy się niesłabnącym uznaniem. Co stanowi o jej przewadze?

Obniżona zawartość tłuszczu

Tradycyjne czekolady do picia są znane ze znacznego udziału tłuszczu w składzie, co wpływa na ich kaloryczność i wartość odżywczą. Asortyment jaki oferujemy wyróżnia się obniżoną zawartością tłuszczu, tym samym reprezentuje znaczący postęp w kierunku dostarczania bardziej zbilansowanych produktów. Znacznie obniżona zawartość tłuszczu sprawia, że konsumenci mogą cieszyć się wyjątkowym smakiem intensywnej czekolady.

Najwyższa jakość kakao

Głównym składnikiem czekolad do picia jest kakao, a jego jakość jest kluczowa dla smaku i wartości odżywczej produktu. W czekoladach dedykowanych vendingowi wykorzystujemy kakao najwyższej jakości, z precyzyjnie wyselekcjonowanych, certyfikowanych plantacji, co przekłada się na intensywny smak i niezapomniany aromat.

Bogactwo wyboru smaków

Smak i teksturę naszych czekolad dostosowaliśmy do wymagających gustów konsumentów. Klienci mają możliwość wyboru między klasyczną gęstą, intensywną czekoladą, a słodszymi wersjami mlecznymi.

Obecna pora roku stanowi doskonałą okazję do dostarczenia klientom produktów, po które będą wracać. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą czekolad wszystkich tych, którzy nie wiedzieć, dlaczego, jeszcze nie mają ich w ofercie swojej gastronomii.

Więcej informacji TUTAJ

Materiał powstał we współpracy z firmą Mokate

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 24.10.2023
Aktualizacja: 24.10.2023