Blowek przygotował Pączkoburgera

Udostępnij artykuł

Słodziutki pączek z marmoladą posypany cukrem pudrem, solidny wołowy kotlet, tłusty bekon, colesław i ostry sos Firecracker. Będzie można zamówić go we wszystkich restauracjach wirtualnych Blow Burgers w Polsce. To projekt youtubera i Rebel Tang.

pączkoburger blowek

W menu BlowBurgers znajdą się między innymi cztery burgery w czarnej bułce, oferta
uwzględnia również pozycje dla wegetarian. Sekretem restauracji Blowka jest jego autorski
zestaw dodatków ‘BlowOption’ składający się m.in. z papryczek jalapeno, panierowanego
sera cheddar oraz nachosów.

Blow Burgers – Blowek i Rebel Tang w kooperacji

Marka oferuje cztery propozycje. Wśród nich znajdziemy Blow Daily. To klasyczny burger w czarnej bułce z sezamem z 200g wołowym kotlet. Z kolei BloWEG to vege burger w czarnej bułce z sezamem i 100g vege kebabem. BlowBacon to mięsny burger w czarnej bułce z sezamem z wołowy kotletem (200g) oraz smażonym bekonem. W karcie pojawia się też Mocno serowy burger w czarnej bułce z sezamem z wołowym kotletem (200g i serem gouda. Wszystkie serwowane są z sałatą lodową, a także dowolnymi dodatkami do wyboru: świeżym pomidorem, ogórkiem konserwowym, czerwoną cebulą. Do każdego burgera można również wybrać sos: łagodny, średni, a także pikantny. Dodatkowo jest opcja “BLOW OPTION” (panierowany cheddar, nachosy, a także papryczki jalapeno).

Blow Burgers to sieć wirtualnych restauracji. O co chodzi? Nie możecie fizycznie pójść i zamówić, tylko jest to wykonywane w jakiś restauracjach, a wy zamawiacie poprzez Uber Eats, Glovo, Wolt czy Bolt. Ta opcja jest dobra z wielu przyczyn. Jestem w internetu, znamy się z internetu, więc stwierdziłem, że jak mieć restaurację to właśnie w internecie. Burgery są prawdziwe. W menu są cztery propozycje. Trzy z mięsem, jedna wege, która nazywa się BloWEG. Dzisiaj odpalamy Blow Burgers w Warszawie, gdzie możecie złożyć zamówienie przez różne aplikacje. Mieliśmy czynny wpływ na to, jak to wszystko wygląda – zapowiedział Blowek na swoim kanale na YouTube.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij i zapoznaj się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 24.02.2022
Aktualizacja: 11.01.2023