Borys Szyc i Michał Żebrowski ponownie promują Burgery Maestro z McDonald’s

Udostępnij artykuł
Ostatnio aktorzy mieli okazję spotkać się przy produkcji inspirowanej ich przyjaźnią, w której nie brakuje ironii i zaczepek. Na planie reklamy oferty Burgerów Maestro z McDonald’s, aktorzy podjęli się zakładu. Na szali postawiono dostarczenie burgerów w dość niecodziennym wydaniu. Tym razem Żebrowski ponownie, jak przed laty, wciela się w postać Skrzetuskiego.

Michał Żebrowski najwyraźniej nie ma szczęścia w zakładach – tym razem założył się z Borysem Szycem, że znajdzie burgera lepszego niż Maestro. Próbował. W efekcie, w nowym spocie McDonald’s widzimy go, przynajmniej częściowo, w stroju rodem z legendarnego „Ogniem i Mieczem”. Stawką zakładu, było złożenie zamówienia przez linię McDrive, z gracją przemieszczając się na koniu. Zakład to zakład, więc filmowy Skrzetuski wypełnił zadanie, nie ukrywając jednak zniecierpliwienia.

To nie pierwszy zakład aktorów. W poprzedniej odsłonie kampanii Szyc wygrał go udowadniając, że Maesto niczym nie ustępuje burgerom z ulubionej burgerowni Żebrowskiego. Wówczas zadanie aktora wiązało się z inną słynną produkcją filmową – Panem Tadeuszem. Oferta Maestro wraca do restauracji McDonald’s 27 stycznia. Tym razem w menu znajdziemy Maestro Grand Classic, Maestro Grilled Cheese oraz Maestro Red Hot Chili, a także znane i lubiane zakręcone frytki z sosem śmietanowym.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 27.01.2021
Aktualizacja: 27.01.2021